اعزام ۴۳ دانش‌آموز قزوینی به مسابقات کشوری فرهنگی و هنری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64458
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خبر داد
شاخص : معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین، از اعزام 43 نفر از دانش‌آموزان استان به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین علی انصاری از اعزام ۴۳ نفر از دانش آموزان استان به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد و اظهار کرد: این دانش آموزان برای رقابت با سایر دانش آموزان سراسر کشور در رشته های ادبی، پژوهشی(داستان کوتاه، شعر و مقاله)؛ هنرهای نمایشی و آوایی (نمایش عروسکی، هم نوازی، تک نوازی، تک خوانی، فیلم کوتاه)؛ هنرهای دستی تجسمی، عازم مرحله کشوری مسابقات خواهند شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد: دانش آموزان برگزیده استان قزوین در قالب ۴ گروه هنری و ادبی از ۲۰ مرداد ماه ۹۴ برای حضور در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری به استان های خراسان رضوی و اصفهان سفر خواهند کرد.

این مسئول با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری این مسابقات به صورت حضوری و اردویی آموزش غیرمستقیم دانش آموزان در کنار رقابت است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش معرفی، شناسایی و پویایی مهارت‌های دانش‌آموزان و همچنین آینده شغلی آنها است و باید آینده‌سازان جامعه‌مان در تمامی مراحل کاری و زندگی آماده و پویا باشند.

انصاری در انتها افزود: استان خراسان رضوی در شهر نیشابور میزبان برگزاری مسابقات هنرهای نمایشی و آوایی، هنرهای دستی تجسمی و شهر اصفهان میزبان مسابقات رشته های ادبی، پژوهشی، رسانه و فضای مجازی خواهد بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار