اعزام ۴ هزار زائر قزوینی به عتبات عالیات در طرح نوروزی/ دور جدید ثبت‌نام‌ها از هشتم فروردین آغاز می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160409
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
مدیرکل حج و زیارت استان قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل حج و زیارت استان قزوین با اشاره به اعزام ۴ هزار زائر قزوینی به عتبات عالیات در طرح نوروزی گفت: این مسافران از ۲۳ اسفند تا ۲۰ اردیبشهت در غالب ۱۲۰ گروه به عتبات عازم خواهند شد.

علیرضا کلانتری مدیرکل حج و زیارت استان قزوین در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در سال جاری بیش از ۴۰ هزار زائر از طریق حج و زیارت ساماندهی و به عتبات عالیات عازم شدند.

وی با اشاره به  ثبت نام طرح نوروزی گفت: تاکنون ۴ هزار نفر برای سفر نوروزی برنامه‌ریزی و زمینه سازی شده‌اند.

این مسوول با بیان اینکه ثبت نام‌های طرح نوروزی در بهمن ماه صورت گرفته است، اضافه کرد: این مسافران از ۲۳ اسفند تا ۲۰ اردیبشهت در غالب ۱۲۰ گروه به عتبات عازم خواهند شد.

تا کنون ۹۰۰ نفر برای حج تمتع ثبت نام کرده‌اند

کلانتری ضمن اعلام آمادگی اداره‌ کل حج و زیارت استان قزوین برای اعزام زائران عتبات عالیات در ماه‌های آینده خاطرنشان کرد: از هشتم فروردین ماه به بعد متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام عتبات به دفاتر زیارتی استان مراجعه نمایند.

وی در خصوص هزینه‌های جدید ثبت نام عتبات عالیات گفت: هزینه‌های ثبت نامی برای تورها با توجه به مسافت اقامتگاه از زیارتگاه برای تورهای زمینی از ۹۸۰ هزار تومان تا یک میلیون و سیصد هزار تومان و برای تورهای هوایی از ۱۶۰۰ تا ۲ میلیون تومان متغییر است.

مدیرکل حج و زیارت استان قزوین درخصوص زائرین حج تمتع گفت: با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده برای استان، بالغ بر ۹۰۰ نفر در کاروان‌ها ثبت نام شده‌اند و در صورت افزایش ظرفیت؛ از متقاضیان دیگر نیز ثبت نام به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار