اعزام ۳۰۰ دانشجوی قزوینی به اردوهای جهادی در ایام نوروز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161226
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۱:۲۶
مسوول بسیج دانشجویی استان خبر داد
شاخص : مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: اردوهای جهادی از سوم تا دوازدهم فروردین با حضور 300 دانشجو برگزار شد.

مهدی برزگر مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در ایام نوروز اظهار کرد: این اردوها از سوم تا دوازدهم فروردین با حضور ۳۰۰ دانشجو برگزار شد.

وی افزود: دانشجویان داوطلب در قالب ۵ الی ۶ گروه خواهران و برادران در عرصه‌های بهداشتی درمانی، فرهنگی و عمرانی فعالیت داشتند.

مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین ادامه داد: با توجه به اینکه استان قزوین معین دو روستای قره‌بلاغ و بابا اسکندر در حادثه زلزله کرمانشاه است لذا دانشجویان جهادگر برای ارائه خدمات به این روستاها اعزام شدند.

برزگر عنوان کرد: بخش دیگری از اردوهای جهادی در منطقه طارم برگزار شد که دانشجویان از دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و چند دانشگاه کوچک دیگر در قالب گروه‌های پزشکی،عمرانی و فرهنگی حضور داشتند.

وی اضافه کرد: حدود ۱۲۰ نفر در گروه های پزشکی، ۱۰۰ نفر در گروه‌های عمرانی و ۸۰ نفر هم در گروه‌های فرهنگی ارائه خدمت کردند.

مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین در پایان یادآور شد: ۳۳ گروه جهادی فعال در دانشگاه‌های استان داریم که بعد از اتمام امتحانات خردادماه و در ایام تابستان به مناطق محروم اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار