اعزام ۳۸ دانش آموزان دختر به مسابقات فرهنگی و هنری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 142845
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
معاون پرورشی و فرهنگی قزوین خبر داد
شاخص : حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین از اعزام 38 نفر از دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه استان قزوین به مسابقات فرهنگی و هنری در نیشابور خبر داد.

به گزارش شاخص، حجت الاسلام علی انصاری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین  از  اعزام  ۳۸ نفر از دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه استان قزوین به مسابقات فرهنگی و هنری در نیشابور خبر داد.

وی افزود: با  آغاز سال تحصیلی ۹۶- ۹۵ دانش آموزان علاقه‌مند استان قزوین در مسابقات فرهنگی و هنری درون مدرسه ای شرکت کرده که برترین آثار  برای حضور در مرحله سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشوری به منطقه و استان ارسال شد.

این مسوول بیان کرد: آثار تولیدی برتر پس از ارزیابی به دبیرخانه کشوری این دوره از مسابقات ارسال گردید که در نهایت ۸۸ نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان قزوین به سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دعوت شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قزوین اضافه کرد: در سال تحصیلی ۹۶-۹۵، استان قزوین با ۸۸ دانش آموز  توانست رتبه پنجم را در این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

انصاری خاطر نشان کرد:  دانش آموزان دختر استان قزوین در رشته‌های نمایش عروسکی، نمایشنامه خوانی، فیلم کوتاه، هنرهای دستی و تجسمی، نقد ادبی، نشریه الکترونیکی و … از ۷ لغایت ۱۱ مرداد ماه به مدت ۵ روز در استان خراسان رضوی در شهرستان نیشابور به رقابت خواهند پرداخت.

منبع: آموزش و پرورش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار