ایران جانبی

اعضای باند سرقت طلا و جواهرات در قزوین دستگیر شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 195404
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2019 - 2:42
فرمانده انتظامی استان:
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری اعضای باند سرقت طلا و کشف بیش از یک کیلو گرم طلا ی سرقتی و انهدام باند سارقان در قزوین خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی وقوع سرقت طلا و جواهرات از یک شهروند قزوینی به میزان ۲ کیلو و ۷۶۰ گرم، وارجاع پرونده به پلیس آگاهی استان ،شناسایی و دستگیری سارقان با تشکیل یک اکیپ از کارآگاهان پلیس آگاهی در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی سرانجام با تلاش ماموران محل اختفاء سارقان در شهرستان “البرز” شناسائی شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم با مقام قضائی ، ماموران طی یک عملیات غافلگیرانه ۴ سارق را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از محل موفق به کشف مقدار یک کیلو و ۴۳۲گرم طلا مسروقه (آب شده) و مقادیر ۸۷۰ میلیون ریال پول حاصل از فروش طلای سرقتی شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی برای کشف مابقی طلای سرقتی ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: اعضای این باند سرقت پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار