اعضای خبرگان به عنوان بازویی پرتوان برای ولایت و رهبری/ مجلس سکوی پرش اقتصادی نمایندگان نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95091
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۴۵
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید مجلس را سکوی پرشی برای امور اقتصادی خود قرار دهند گفت: لوایح و طرح های مجلس باید در راستای خدمت به مردم به خصوص مستضعفان و محرومان کشور به تصویب برسد.

علی اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با بیان اینکه مردم استان با شور خاصی در روز انتخابات شرکت کردند، اظهار کرد: مشارکت بالای ۶۰ درصدی مردم در انتخابات نشان دهنده اهمیت مردم به تعیین سرنوشت کشور است.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نادانی مستکبران، تصریح کرد: رسانه های غربی با دسیسه های خود به دنبال منصرف کردن مردم از رای دادن بودند و دشمن نمی داند ایرانی‌ها کاملاً نسبت به حاکمیت انگلیس و آمریکا اعتمادی نداشته و عکس آن  عمل می‌کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دولت انگلیس و آمریکا هیچ گاه خیر ملتی را نمی‌خواهند مگر در جهت منافع خود، چه بسا همواره شاهد مواضع آنها در برابر از بین بردن نظام انقلاب اسلامی بوده‌ایم.

اسلامی با بیان اینکه مجلس خبرگان طبق قانون اساسی وظایف خاص خود را انجام ‌می‌دهد، افزود: اعضای خبرگان به عنوان بازویی پرتوان برای ولایت و جامعه اسلامی وظایف خود را نسبت به نظام و ملت  به انجام می‌رساند.

وی در ادامه افزود: باتوجه به اخبار و شنیده‌ها از رسانه‌های داخلی، انتخابات مجلس خبرگان مورد تایید دشمن نبوده چرا که ملت ما علمای مورد اعتماد را انتخاب و روانه مجلس کرده‌اند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لیست منتخبین خبرگان در سراسر کشور گفت:  اعضاء خبرگان مشخص شده اند و این افراد با اعتماد، دارای علم و متعهد به انقلاب، نظام و رهبری  هستند.

این مسئول در خصوص تعهدات نمایندگان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان منتخب مردم باید تلاش کنند تا خواسته‎های مردم را تحقق بخشیده و تا جایی که شرایط اقتصادی و سیاسی کشور اجازه می دهد خواسته ملت را انجام دهند.

اسلامی با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید مجلس را سکوی پرشی برای امور مالی یا اقتصادی خود قرار دهند تصریح کرد: مجلس باید در خدمت مردم بوده و لوایح و طرحهایش در راستای خدمت به مردم و طبقات مختلف به خصوص مستضعفان و محرومان کشور به تصویب برسد.

وی در پایان با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی باید همانند انقلاب اسلامی انسجام و اقتدار خود را حفظ کند، ابراز کرد: نمایندگان مجلس باید مستقل بوده و مرعوب قدرت‌های مستکبر و آمریکا نباشند تا روحیه سید حسن مدرس در مجلس شورای اسلامی رواج پیدا کنند.

اانتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار