اعطاء جایزه ویژه به بهترین عملکرد مدیران شهری/ مجمع جهانی شهرهای اسلامی با ۸وزارتخانه تفاهم‌نامه امضا کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88556
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
رئيس مجمع جهاني شهرهاي اسلامي خبر داد
شاخص : رئيس مجمع جهاني شهرهاي اسلامي در همايش شهر ايده آل از امضاء تفاهم نامه اين مجمع با 8 وزارتخانه در زمينه مديريت و خدمات شهري خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مسعود نصرتی در همایش شهر ایده آل در کیش با بیان اینکه مجمع جهانی شهرهای اسلامی برای اولین بار در سال ۱۳۹۲ در ایران و در شهر قزوین شکل گرفته اظهار کرد: این سازمان تمامی فعالیت های بین المللی خود را با هماهنگی سازمان ملل متحد انجام می دهد.

رئیس مجمع جهانی شهرهای اسلامی اعلام کرد: جایزه ویژه مجمع جهانی شهرهای اسلامی به بهترین عملکرد مدیران شهری اعطاء می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در این مجمع برای اولین بار در دنیا به آیات و آموزه های دین اسلام برای بهره گیری در معماری و طراحی های شهری توجه ویژه ای شده است گفت: دانشمندان علوم دینی، علوم شهری، مدیران شهری و شهرداران در این مجمع در کنار یکدیگر موضوعات مختلفی مانند حقوق سکونت،حقوق شهروندی و حقوق همسایگی از نگاه دین مبین اسلام را مورد بررسی قرار می دهند.

نصرتی همچنین از امضاء تفاهم نامه با هشت وزارتخانه برای تحقق اهداف شکل گیری مجمع جهانی شهرهای اسلامی خبر داد.

گفتنی است؛ در همایش شهر ایده آل طرح کنترل سامانه اتوبوسرانی هوشمند قزوین به عنوان طرح برتر معرفی شد.

براساس این طرح ایستگاه های اتوبوس به دستگاه های هوشمند کارت خوان برای دریافت کرایه و سامانه سرمایش و گرمایش مجهز شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “اعطاء جایزه ویژه به بهترین عملکرد مدیران شهری/ مجمع جهانی شهرهای اسلامی با ۸وزارتخانه تفاهم‌نامه امضا کرد”

  1. دیان گفت:

    آقای نصرتی قبل از این ادعاها یک سری به شنبه و چهارشنبه بازار بزنید و حقوق شهروندی ، حقوق شرعی شهروندان بر گردن مسئولین ، رعایت مسائل اخلاقی و بهداشتی و میزان اذت و آزار ساکنین مجاور این به اصطلاع بازارهای روز و هزاران معضل و ادعاهای خودتان را ملاحظه کنید . در دنیا و بلبشور قوانین حمایت از حقوق شهروندی از این ظلم ها خواهید گذشت ! آخرت را اگر اعتقادی به آن دارید چه خواهید کرد .؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار