اعطای تسهیلات ۷ تا ۱۰ میلیون تومانی به طرح‌های آبیاری نوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150514
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۳۶
معاون اقتصادی استاندار اعلام کرد
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: دولت برای توسعه روش های نوین آبیاری ۷ تا ۱۰میلیون تومان به ازای هر هکتار به روستائیان تسهیلات پرداخت می کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه هم اندیشی بخشداران، اظهار کرد: دولت برای توسعه روش های نوین آبیاری ۷ تا ۱۰میلیون تومان به ازای هر هکتار به روستائیان تسهیلات پرداخت می کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین بر لزوم برنامه ریزی برای توسعه شهرک های گلخانه ای تاکید کرد و گفت: سیاست و رویکرد دولت برای حفظ منابع آب و خاک، حمایت از توسعه مجتمع های گلخانه ای و تغییر الگوی کشت و حرکت به سمت کشت های کم آب بر است.

این مسوول ادامه داد: البته یکی از نیازهای اصلی و مهم برای راه اندازی و توسعه مجتمع ها، تامین آب است که به دلیل محدودیت های منابع آب باید برنامه ریزی لازم در این زمینه صورت گیرد.

حبیبی همچنین از بسته حمایتی ۱۲ هزار میلیارد تومانی دولت برای روستاهای کشور خبر داد و افزود: نرخ سود تسهیلاتی که در این طرح در اختیار روستائیان و عشایر قرار خواهد گرفت بین ۶ تا ۹ درصد است که به زودی ابلاغ می شود.

وی در ادامه از تصویب و ابلاغ بخشودگی سود متعلق به تسهیلات تا یک میلیارد ریال منوط به بازپرداخت اصل تسهیلات و بخشش تمام وجه‌التزا‌م‌های متعلقه در زمان تسویه، تدوین و دستورالعمل اجرایی خبر داد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار