اعلام نامزدهای ائتلاف اصولگرایان استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92708
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۴
شاخص : سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین با اشاره به وجود ۳ حوزه انتخابیه در استان قزوین گفت: نامزدهای ائتلاف اصولگرایان استان قزوین مشخص شدند.

به گزارش شاخص نیوز،ابراهیم اسدی درباره تعیین کاندیدهای مورد تایید ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین اظهار داشت: استان قزوین سه حوزه انتخابیه دارد که برای تعیین نامزدهای آن گروه‌های سیاسی موتلفه اسلامی، پایداری، رهپویان، ایثارگران و سایر عقلای اصولگرایی را به پیروی از کشور برای وحدت بیشتر در اردوگاه اصولگرایی را جمع‌آوری کرده و نفرات مورد تایید را تعیین کرده‌ایم.

وی افزود: در نشست‌های بررسی ائتلاف اصولگرایان ۲۴ عضو حضور داشتند و با بررسی‌ها و ارائه نظرات مختلف نفرات منتخب اصولگرایی مشخص شدند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین عنوان کرد: ۸۰۰ تا یک هزار نفر ساعت با حضور نامزدها و معادل همین مقدار در جلسات خصوصی زمان صرف شده تا بدین وسیله بتوان نفرات را مشخص کرد که خوشبختانه این مهم در استان قزوین اتفاق افتاد.

اسدی خاطرنشان کرد: در جلسه نخست این شورا حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده فعلی مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند که پس از سه ساعت بحث پرحاشیه و چالشی تمامی اعضاء شورا به ایشان رای داده و حجت‌الاسلام حسینی به عنوان کاندید نخست اردوگاه اصولگرایان انتخاب شد.

وی بیان کرد: در انتخاب کاندید دوم براساس فاکتورهایی مانند پیگیری مشکلات استان، قدرت سازماندهی ستادی، قدرت مالی، فعالیت در سازمان‌های مختلف و غیره مطرح شد که در نهایت شورای اصولگرایان استان قزوین از ۲۳ نفر حاضر ۲۱ نفر به خانم فاطمه محمدبیگی رای دادند و بدین ترتیب ایشان به عنوان کاندید دوم اردگاه اصولگریان در انتخابات مجلس مشخص شدند.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین گفت: در حوزه‌‌های انتخابی تاکستان و بوئین زهرا-آوج هم به دلیل عدم وجود رقیب مطرح شورای اصولگرایان به ترتیب آقایان رجب رحمانی و روح الله عباسپور را تعیین کردند.

انتهای پیام/

منبع تسنیم

مطالب مرتبط

6 پاسخ به “اعلام نامزدهای ائتلاف اصولگرایان استان قزوین”

 1. نصری گفت:

  خوب کاری کردی موفق باشید

 2. ناشناس گفت:

  هیچکدام از افرادی که نامبردید رای نمیارن

 3. ناشناس گفت:

  خداحافظ اصولگرایان قزوین

 4. شیوا گفت:

  ممنون که اعلام کردید

 5. کنار دستی گفت:

  کدوم ائتلاف دقیقا ؟
  الان همه اصولگراها با جدیت در صحنه هستند و به راحتی دارند تبلیغ می کنند و رای هم رو می شکنند.
  وقتی به این فکر می کنم که چه عاملی باعث می شود که یک نامزد اصولگرا به نفع اتحاد کنار نمی کشد در راستگویی و حس تکلیفشان تردید می کنم. شما هم تردید کتید .. ائتلافی در کار نیست.

 6. دیان گفت:

  پیشنهاد میکنم ، تمامی کسانی که حامی ائتلاف اصولگرایان هستند ، به جهت یکپارچگی و وحدت در رای و همچنین دست رد زدن بر سینه کاندیداهائی که پشت جایگاه اصولگرائی سنگر گرفته اند ولیکن از وحدت حاصله تمکین نمی کنند به دو کاندیدای برگزیده رای دهند . تا بدینوسیله هم در حفظ دستاوردهای انقلاب و یک پارچگی نمایندگان دوره دهم موثر باشیم و هم از ادعاهای فرصت طلبان در انتصاب خودشان به خط اصولگرایی بیزاری جسته باشیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار