Iranjb.ir

اعمال محدودیت ترافیکی عید سعید فطر در محورهای مواصلاتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107025
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۰
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین خبر داد:
شاخص : رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از  اعمال محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عیدسعید فطر در قزوین خبر داد.
photo_2016-07-04_15-29-46

نصرالله بیگلری رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین  در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید سعید فطر، اظهار کرد: در محور قدیم قزوین-رشت و اتوبان قزوین-کرج و بالعکس تردد کلیه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۵ تیرماه تا ساعت ۲۴ همان‌روز ممنوع می‌باشد.

وی اضافه کرد: در محور قدیم قزوین -رشت و بالعکس در روزهای چهارشنبه و جمعه مورخه ۱۶ و ۱۸ تیرماه از ساعت ۸ صبح تا ساعت  ۲۴ شب محدودیت ترافیکی برای کامیون‌ها و تریلی‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسدشدنی اعمال خواهد شد.

این مسئول در ادامه گفت: برای روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه در محور اتوبان قزوین-کرج از ساعت ۷ تا ۸ شب و روز جمعه ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۲ تا یک بامداد روز شنبه در باند جنوبی نیز محدودیت ترافیکی پیش‌بینی شده است.

بیگلری افزود: روز شنبه ۱۹ تیرماه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب تردد کلیه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین با اشاره به ۵۰ تا ۶۰ گشت فعال در سراسر استان اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای تعطیلات پایان هفته پیش‌بینی شده و همه دستگاه‌های ذیربط آماده خدمات رسانی به مردم عزیز خواهند بود.

وی در انتها افزود: با توجه به آغاز ایام تعصیلات و حجم بالای سفرهای برون شهری لازم است رانندگان توصیه‌های ایمنی را در جاده‌ها رعایت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار