اعمال محدودیت ترافیکی عید سعید فطر در محورهای مواصلاتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107025
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۰
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین خبر داد:
شاخص : رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از  اعمال محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عیدسعید فطر در قزوین خبر داد.

نصرالله بیگلری رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین  در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات عید سعید فطر، اظهار کرد: در محور قدیم قزوین-رشت و اتوبان قزوین-کرج و بالعکس تردد کلیه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۵ تیرماه تا ساعت ۲۴ همان‌روز ممنوع می‌باشد.

وی اضافه کرد: در محور قدیم قزوین -رشت و بالعکس در روزهای چهارشنبه و جمعه مورخه ۱۶ و ۱۸ تیرماه از ساعت ۸ صبح تا ساعت  ۲۴ شب محدودیت ترافیکی برای کامیون‌ها و تریلی‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسدشدنی اعمال خواهد شد.

این مسئول در ادامه گفت: برای روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه در محور اتوبان قزوین-کرج از ساعت ۷ تا ۸ شب و روز جمعه ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۲ تا یک بامداد روز شنبه در باند جنوبی نیز محدودیت ترافیکی پیش‌بینی شده است.

بیگلری افزود: روز شنبه ۱۹ تیرماه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۲۴ شب تردد کلیه تریلی‌ها و کامیون‌ها به استثناء مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قزوین با اشاره به ۵۰ تا ۶۰ گشت فعال در سراسر استان اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم برای تعطیلات پایان هفته پیش‌بینی شده و همه دستگاه‌های ذیربط آماده خدمات رسانی به مردم عزیز خواهند بود.

وی در انتها افزود: با توجه به آغاز ایام تعصیلات و حجم بالای سفرهای برون شهری لازم است رانندگان توصیه‌های ایمنی را در جاده‌ها رعایت کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار