افتتاح بیش از ۱۴۰۰ پروژه طی هفته دولت در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171296
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۵۹
استاندار قزوین عنوان کرد
شاخص : استاندار قزوین گفت: به طور کلی 1424 پروژه با بیش از 651 میلیارد تومان هزینه در هفته دولت در استان قزوین افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت که در سالن جلسات استانداری برگزار شد اظهار کرد: امسال شعار هفته دولت “شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی” است که رسانه‌ها می‌توانند کمک کنند تا مدیران اجرایی شفاف سازی بیشتری داشته باشند.

وی افزود: اگر شفاف سازی درست صورت نگیرید ممکن است که مدیران ناکارآمدی خود را پنهان کنند.

استاندار قزوین در ادامه گفت: وقتی انقلاب آغاز شد کسی باور نمی‌کرد که انقلابی مبتنی بر دین و اسلام بتواند به پیروزی برسد.

این مسئول با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی فرهنگی بود خاطرنشان کرد: ابر قدرت‌های جهان از ترس اینکه انقلاب اسلامی بر سایر جوامع تاثیر گذار باشد به مقابله با آن پرداختند.

وی بیان کرد: مسئله این است که مخالفین انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا وانمود کنند که نظام و انقلاب مبتنی بر دین و اسلام ناکارآمد است.

استاندار قزوین گفت: اگر تلاش کنیم تا کارآمدی نظام را نشان دهیم امید به زندگی مردم بالا می‌برد.

این مسئول با اشاره به افتتاح پروژه‌ها در هفته دولت اظهار کرد: در بخش عمرانی و زیربنایی ۱۱۴۷ پروژه افتتاح می‌شود که ۴۴۸ میلیار تومان برای آن هزینه شده است.

استاندار قزوین عنوان کرد: در بخش اقتصادی ۱۴۶ پروژه داریم که بیش از ۱۲۷ میلیارد تومان هزینه داشته است.

وی یادآور شد: در بخش امور فرهگی ۱۳۱ پروژه با بیش از ۷۵ میلیار تومان هزینه افتتاح خواهد شد.

این مسئول بیان کرد: به طور کلی ۱۴۲۴ پروژه با بیش از ۶۵۱ میلیارد تومان هزینه در هفته دولت در استان قزوین افتتاح خواهد شد.

زاهدی اضافه کرد: ۱۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در استان همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود.

استاندار قزوین با اشاره به برگزاری کنسرت در شب شهادت مسلم بن عقیل در قزوین گفت: در انتخاب زمان برگزاری کنسرت بی‌دقتی شده است.

وی افزود: اما ۲۷۰۰ بلیت برای این کنسرت فروخته شده و نمی‌توانیم کاری کنیم.

این مسئول با بیان اینکه امشب در سایر شهرهای کشور هم شاهد برگزاری کنسرت هستیم عنوان کرد: تاکید کرده‌ایم که حتما شرایط ویژه امشب رعایت شود.

زاهدی تصریح کرد: به اداره کل فرهنگ و ارشاد قزوین گفتم که حتما تقویم ویژه فرهنگی داشته باشند که جزئیات مناسبت‌ها را داشته باشد تا در برگزاری برنامه‌ها دچار مشکل نشوند.

استاندار قزوین در واکنش به سوال خبرنگارن در خصوص طرح عدم به کارگیری بازنشستگان گفت: من در لیست بازنشسته ها نیستم.

وی افزود: من کمتر از ۳۲ سال سابقه کار دارم و شامل لیست بازنشسته‌ها نیستم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار