افتتاح نخستین نمایشگاه نرم‌افزارها و آموزه‌های قرآن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 62401
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶
مدیر مرکز دیجیتال استان خبر داد
شاخص : مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: نخستین نمایشگاه نرم‌افزارها و آموزه‌های قرآن کریم در قزوین گشایش یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سعید پورایمانی با بیان اینکه نخستین نمایشگاه نرم افزارها و آموزه های قرآن کریم در قزوین گشایش یافته، اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۰۰ عنوان نرم‌افزار مذهبی شامل نرم افزارهای ویژه کودکان، نونهالان و نوجوانان، آموزش تفسیر، تجوید، ترتیل، حفظ و قرائت‌ قرآن کریم، نرم‌افزارهای مربوط به تلفن همراه و اندروید از ۲۶ ناشر دیجیتال کشور با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین عنوان کرد: نمایشگاه نرم افزارها و آموزه های قرآن کریم با هدف ترویج معارف قرآنی، حمایت از تولیدکنندگان و ناشران دیجیتال و ایجاد فرصت مناسب شهروندان جهت استفاده از منابع قرآنی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین و انجمن قرآن و نهج البلاغه برای اولین بار در استان قزوین برپا می شود.

این مسئول اهداف دیگر برگزاری این نمایشگاه را بهره مندی هر چه بیشتر از فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان، تعمیق و ترویج فرهنگ قرآنی و ارائه الگوهای تقویت فعالیت‌های قرآنی در جهت انس با قرآن اعلام کرد.

پورایمانی خاطرنشان کرد: یک غرفه از نمایشگاه هم به موضوع عفاف و حجاب با فروش ملزومات حجاب اختصاص داده شده است.

وی در انتها افزود:این نمایشگاه تا ۲۶ تیر، از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در نگارخانه محصص واقع در بلوار آزادگان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرهنگسرای بانو حضرت زهرا(س) دایرست.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار