افتتاح پروژه‌های متعدد بازگشایی مدارس در قزوین با اعتبار بیش از ۸۶ هزار میلیون ریال - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111152
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
شاخص : مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: پروژه‌های مختلفی برای بازگشایی مدارس در این استان پیش‌بینی شده است که با اعتبار 86 هزار و 200 میلیون ریال اجرا می‌شود.

به گزارش شاخص: عسگرعلی جوانبخت در نشست خبری که صبح امروز در اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: پروژه‌های مختلفی برای بازگشایی مدارس در این استان پیش‌بینی شده است که با اعتبار ۸۶ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال اجرا می‌شود.

وی افزود: افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه مهرگان محمدیه با بودجه ۱۵ هزار میلیون ریال، دبستان ۱۲ کلاسه بیاضیان مهرگان با اعتبار ۱۳ هزار میلیون ریال، دبستان ۳ کلاسه داغلان با اعتبار ۲ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال از پروژه‌های پیش‌بینی شده در این راستا است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین گفت: همزمان با آغاز بازگشایی مدارس این استان دبیرستان ۱۷ کلاسه دخترانه یاس نبی تاکستان با اعتبار ۲۲ هزار میلیون ریال و دبستان ۷ کلاسه شهید محمود غنچه قزوین با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال افتتاح می‌شود.

جوانبخت عنوان کرد: از سایر پروژه‌هایی که به مناسبت بازگشایی مدارس در استان قزوین افتتاح می‌شود می‌توان به دبستان ۳ کلاسه مرادآباد با بودجه ۴ هزار میلیون ریال و بازگشایی معبر اداره‌کل آپ با اعتبار ۳ هزار میلیون ریال اشاره کرد.

این مسؤول یادآور شد: همچنین پروژه‌هایی را در بخش شهرستانی برای هفته دولت پیش‌بینی کرده‌ایم که این پروژه‌ها با اعتبار ۸۸ هزار و ۵۴۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین تصریح کرد: افتتاح هنرستان ۶ کلاسه امیرکبیر اقبالیه با اعتبار ۱۳ هزار میلیون ریال و دبیرستان شبانه‌روزی نجابت برکت کوهین نیز با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال از دیگر پروژه‌های پیش‌بینی در هفته دولت است.

جوانبخت اضافه کرد: سهم خیران در این پروژه‌ها قابل توجه است چراکه آن‌ها توانسته‌اند مشارکت و نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی بیان کرد: ۷۰ درصد مشارکت در هفته دولت میزان سهم مشارکت خیران و میزان مشارکت آن‌ها در بازگشایی مدارس ۵۰ درصد سهمیه است.

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار