افتتاح۷۰۹ پروژه با ۳۸۳ میلیارد تومان اعتبار در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67113
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
در هفته دولت صورت می‌گیرد
شاخص : استاندار قزوین، از افتتاح 709 پروژه زیربنایی ،صنعتی، کشاورزی و... با 383 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت، از افتتاح ۷۰۹ پروژه زیربنایی ،صنعتی، کشاورزی، ورزشی، آموزشی، درمانی، خدمات شهری، فرهنگی با ۳۸۳ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت خبر داد.

استاندار قزوین اعلام کرد: این طرح‌ها شامل ۵۹۴ طرح زیربنایی و عمرانی، ۸۱ طرح اقتصادی و ۳۴ طرح فرهنگی و اجتماعی است.

این مسئول در ادامه افزود: این پروژه ها شامل ۵۳۲ پروژه در بخش دولتی با ۱۱۰۰ میلیارد ریال،۳۸ پروژه بخش خصوصی با ۲۴۳۰ میلیارد ریال و ۱۳۹ پروژه نیز در حوزه مشارکتی با ۳۰۰ میلیارد ریال است.

روزبه با تاکید بر اینکه در هفته دولت دستگاه‌ها حق بهره‌برداری از طرح‌های نیمه تمام را ندارند، گفت: کلنگ‌زنی پروژه‌ای که مطالعه آن به اتمام نرسیده صورت نگیرد.

وی تصریح کرد: باید ارتباط با مردم که صاحبان اصلی نظام هستند به عنوان یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

استاندار قزوین بر ضرورت احیاء فرهنگ پوزش طلبی در بین مدیران تاکید و بیان کرد: بایستی خوبی ها و بدی ها، ناکامی ها و موفقیت ها با هم دیده شوند و مدیران برای موفقیت ها گزارش و برای ناموفقیت ها نیز از مردم عذرخواهی کنند.

روزبه اضافه کرد:به تاخیر افتادن پروژه امامزاده حسین از مواردی است که باید از مردم و اهالی محل عذرخواهی کنیم که در زمان مناسب خدمات لازم ارائه نشده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “افتتاح۷۰۹ پروژه با ۳۸۳ میلیارد تومان اعتبار در قزوین”

  1. اميران گفت:

    آقای روزبه بیا در این ایام هفته دولت مردانه ( برخلاف روءسای خودتان در دولت یازدهم ) بینی و بین الله عنوان کن چند درصد پروژه ها در دولت قبلی و چند درصد در دولت شما انجام گرفته .شاید بدینوسیله از آخرت بهتری برخوردار باشی و اینقدر آخرت خودت را به دنیای روهانی ندهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار