افتتاح ۷ مدرسه از محل اعتبارات دولتی و خیرین در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74729
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۲۳
در هفته آينده صورت مي‌گيرد
شاخص : مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان از افتتاح 7 مدرسه از محل اعتبارات دولتي و خيرين در قزوين تا 21 مهر ماه خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، علی عسگر جوانبخت دیروز در مراسم افتتاح چند طرح آموزشی در استان اظهار کرد: یک مدرسه ۹ کلاسه مشارکتی با یک هزار و ۵۳۵ متر مربع زیر بنا، با ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه احداث شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قزوین ادامه داد: ۳۰ درصد هزینه ساخت این واحد آموزشی توسط شمس الملوک ناجی بانوی خیر قزوینی پرداخت شده است.

این مسئول همچنین از افتتاح مدرسه ۶ کلاسه در شهرستان البرز خبر داد و اعلام کرد: هزینه های واحد آموزشی باقرالعلوم در روستای کمال آباد البرز توسط خیر نیکوکار حاج محمد ابراهیم طاهریان تامین شده است.

جوانبخت در ادامه افزود: این مدرسه در زمینی به مساحت ۶۵۸ متر مربع با صرف ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

وی با اشاره به رشد سریع حوزه‌های علمی و تحقیقاتی در جامعه تصریح کرد: آگاهی یافتن دانش آموزان از برنامه‌های نوین آموزشی می‌تواند علاوه بر رشد جامعه زمینه شکوفایی و پویایی مدارس و واحدهای آموزشی را در سطوح مختلف به همراه داشته باشد.

جوانبخت با اعلام اینکه تا ۲۱ مهر ماه هفت مدرسه از محل اعتبارات دولتی و خیرین در قزوین افتتاح می شود، یادآور شد: اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با همکاری و تلاش اداره کل آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های اجرایی استان تاکنون اقدامات گسترده‌ای را برای رفع محرومیت در عرصه آموزش و پرورش، توسعه زیرساخت‌های آموزشی و ارائه خدمات متنوع در این حوزه انجام داده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار