ایران جانبی

افراد اصلح و حامی منافع انقلاب باید برای مسئولیت‌ها انتخاب شوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 191793
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۱۵
عضو شورای سیاستگذاری اصولگرایان:
شاخص : عضو شورای سیاستگذاری اصولگرایان گفت: باید تعصب را کنار بگذاریم و مردانه وارد میدان شویم و اجازه ندهیم افرادی که به دین، اسلام، انقلاب، امام و رهبری خیانت می‌کنند نیز به مجلس بروند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، امیر عبادی در اولین جلسه شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی قزوین که در مسجد الغدیر برگزار شد، اظهار کرد: در گذشته این ضرورت از سوی دلسوزان احساس و تشکیل می‌شد اما متاسفانه بنا به دلایل مختلف ابتر باقی می‌ماند اما این باعث نمی‌شود که از حجت شرعی خود سر باز زنیم پس باید این راه را برویم.

وی افزود: ما همیشه از محل اختلاف ضربه خوردیم؛ ۲۶سال گذشته آقای سیدمحمد ابوترابی چنین جلسه‌ای را تشکیل داد اما متاسفانه بنا به دلایلی آن جلسه هم به سرانجام نرسید.

عضو شورای سیاستگذاری اصولگرایان گفت: اینکه چترمان را باز کنیم تا همه در آن جا بگیرند حرف خوبی است اما باید در عمل هم اینگونه باشد؛ اختلافات دلیل نمی‌شود که هدف بزرگتر را خدشه دار و فراموش کنیم.

عبادی بیان کرد: باید تعصب را کنار بگذاریم و مردانه وارد میدان شویم و اجازه ندهیم افرادی که به دین، اسلام، انقلاب، امام و رهبری خیانت می‌کنند نیز به مجلس بروند.

وی اضافه کرد: اگر واقعا این احساس و مسئولیت پذیری را داریم و این تکلیف را احساس می‌کنیم باید بسیاری از گرایشات را کنار بگذاریم و در مقابل کسانی که عهده دار مسئولیت می‌شوند نیز پدرانه در این عرصه رفتار کنند.

عضو شورای سیاستگذاری اصولگرایان عنوان کرد: باید کسی که واقعا اصلح است و منافع انقلاب، رهبری و دین و مردم را تامین می‌کند نیز وارد میدان شود.

عبادی با اشاره به در نظر گرفتن تکلیف شرعی در عرصه انتخابات، گفت: باید تلاش کنیم و با همبستگی نیز این جریان را پیش ببریم و آسیب‌ها را شناسایی کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار