افراد مشهور چقدر از اینستاگرام پول درمی آورند؛ اشخاص عادی چقدر؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 141475
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۴۸
شاخص : اینستاگرام درآمد های بالایی را برای افراد مشهور رقم زده است اما افراد عادی نیز می توانند درآمدهای خوبی داشته باشند.

به گزارش شاخص،شبکه اجتماعی اینستاگرام شاید برای بسیاری از ما در بهترین شرایط جنبه تبلیغات شغلی در صفحه شخصی را داشته باشد ، اما  برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمد های سرشاری را به همراه دارد.

البته افراد نه چندان معروف هم میتوانند در این شبکه درآمد کسب کنند که مسلما  به افراد مشهور نمیرسد ولی میتواند راضی کننده باشد.

برخی از شرکت های تبلیغاتی هستند که با افرادی که تعداد فالوئر به نسبت خوبی دارند و البته کاربران صفحه آنها نیز فعال هستند وارد مذاکره و عقد قرار داد تبلیغات میشوند تا برخی از پست های آن اشخاص به صورت تبلیغاتی ارسال شود.

برای مثال یک شرکت تبلیغاتی با تعرفه های زیر در صفحه های اینستاگرام طرف قراردادش تبلیغات میپذیرد.

 

افراد مشهور چقدر از اینستاگرام پول درمی آورند؟

شاید بد نباشد بدانید که افراد مشهور در جهان از صفحه ایسنتاگرام خود چقدر درآمد کسب میکنند.

یک شرکت انگلیسی به بررسی پر درآمدترین افراد از طریق اینستاگرام پرداخته  تا میزانی تقریبی از میزان عایدی آن ها از این شبکه اجتماعی را به دست آورد.

بر اساس فهرست منتشر شده توسط این شرکت ، دو خواننده و بازیگر زن هالیوود درصدر قرار دارند که به ترتیب  با حدود ۱۲۰  و ۱۰۰ میلیون فالوئر  برای هر عکس تبلیغاتی رقم هنگفت  ۵۰۰ هزار یورو دریافت میکنند.

اما در جایگاه سوم یک فوتبالیست مرد نام آشنا قرار دارد ، کریستیانو رونالدو ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید  برای هر عکس تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامش با حدود ۱۰۶ میلیون فالوئر  رقم ۳۵۰ هزار یورو به دست می آورد.

در رتبه چهار تا ۱۰ نیز تنها یک مرد و ورزشکار دیگر قرار دارد و او  کسی نیست جز ستاره بسکتبالیست NBA ،لبرون جمیز که با حدود ۳۱ میلیون فالوئر  رقمی نزدیک به ۱۰۵ هزار یورو از هر تصویر تبلیغاتی درآمد دارد.

افراد دیگر در ده نفر اول  نیز در صنعت مدلینگ فعالیت دارند و حدود همین مبالغ را دریافت میکنند.

در نتیجه شما نیز میتوانید با یک برنامه ریزی مناسب و جذب کاربران فعال از اینستاگرام درآمد زایی کنید. برای این کار میتوانید از قابلیت های حساب کاربری بیزینس یا تجاری اینستاگرام هم استفاده کنید یا حساب کنونی تان را به تجاری تبدیل کنید.

منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار