افزایش تیم‌های کنترلی پلیس راه بر تردد خودروها
کد خبر: 119170
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۵۳
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد
شاخص : معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: پلیس راه باید تیم های کنترلی خود را جهت پیشگیری از حوادث و جریمه کامیون ها با بار اضافه را افزایش دهند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی فرخزاد در جلسه کمیته ایمنی راه های استان که روز گذشته در سالن جلسات معاونت عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در راستای ارتقاء سطح ایمنی راه ها و جاده های شهری و روستایی استان پلیس راه باید با جدیت از تردد کامیون های معدنی که دارای اضافه بار بوده و از عبور و مرور در محورها و جاده ها به ویژه راه های روستایی جلوگیری و با آنها برخورد کند.

معاون عمرانی استاندار قزوین در ادامه تاکید کرد: پلیس راه باید تیم های کنترلی خود را جهت پیشگیری از حوادث و جریمه کامیون ها با بار اضافه را افزایش و نظارت و گشت این تیم ها را فعال تر کند.

این مسوول تصریح کرد: با پنج درصد ترافیک راه های روستایی ۱۲ درصد تصادفات منجر به فوت در راه های روستایی صورت می گیرد فلذا پلیس باید در این حوزه وارد شده و برای تردد در این مسیرها فرهنگ سازی کند.

وی یادآور شد: استان قزوین دارای ۶ هزار و ۶۷۱ کیلومتر راه است که ۲۱۷ کیلومتر آن آزادراه، ۲۶۷ کیلومتر بزرگراه، یک هزار و ۳۶۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی و چهار هزار و ۸۲۰ کیلومتر راه روستایی می باشد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار