افزایش قدرت و توسعه کشور باحمایت همه جانبه از نخبگان و پژوهشگران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78134
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۴ - ۳:۰۶
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد:
شاخص : فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: باید مسئولان همانگونه که رهبر معظم انقلاب بارها بر توسعه علم و علم‌آموزی تاکید کرده اند، نسبت به این ظرفیت عظیم توجه لازم را داشته باشند و با حمایت خود به توسعه همه جانبه کشور کمک نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص،امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ضمن بازدید از قسمت های مختلف این دانشگاه با توانمندی دانشجویان و نخبگان قزوینی از نزدیک آشنا شد.

وی ضمن بازدید از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین اظهار کرد: حمایت از دانش پژوهان و نخبگان و دانشجویان مستعد زمینه رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی و ارتقا مباحث علمی و پژوهش‌ها را در راستای افزایش روزافزون قدرت کشور مهیا خواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: باید مسئولان همانگونه که رهبر معظم انقلاب بارها بر توسعه علم و علم‌آموزی تاکید کرده اند نسبت به این ظرفیت عظیم توجه لازم را داشته باشند و با حمایت خود به توسعه همه جانبه کشور کمک نمایند.

دریادار سیاری با اشاره به مولفه های موفقیت عنوان کرد: خستگی‌ناپذیری، هوشمندی، غیرت و انگیزه از مهمترین اسباب و رموزی است که در کنار تلاش و برنامه ریزی می تواند مسیر موفقیت افراد را هموارتر کند.

وی ادامه داد: فعالیت‌های انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و دستاورد‌های علمی و پژوهشی این مرکز دانشگاهی مطلوب است و تجربیات آن می تواند به عنوان الگویی برای دیگر مراکز آموزشی و دانشگاهی مطرح شود.

این مقام مسئول با تاکید بر افزایش ارتباط بین صنعت و دانشگاه عنوان کرد: اگر این ارتباط منطقی و لازم میان دانشگاه و مراکز صنعتی برقرار شود بی شک نتیجه آن در آینده خودکفایی در همه ابعاد با توسعه علمی کشور خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز خوشحالی از موفقیت های حاصله در دانشگاه آزاد قزوین خاطرنشان کرد: پژوهشگران و دانشجویان و اساتید دانشگاه ها می توانند ضمن بازدید از مراکز نیروی دریایی کشور و دست اوردهای مختلف ما در زمینه تولید انواع موشک‌، ناوشکن و زیردریایی نظاره گر پیشرفت های نظامی کشور باشند.

انتهای پیام/

منبع خبر : پایگاه خبری دانشجویان قزوین «کیوسنا»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار