ایران جانبی

» افزایش ۴۰هکتاری ساخت و سازهای غیرمجاز در تاکستان
کد خبر: 198951
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۵۶
معاون عمرانی استاندار قزوین خبر داد
شاخص : معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: مسال ۴۰ هکتار به ساخت و سازهای غیرمجاز د ر تاکستان اضافه شده که این مقدار مساحت بسیار بالایی بوده و مقصر اصلی افرادی هستند که بستر و زیرساخت انجام تخلف را آماده کرده اند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی فرخزاد در جلسه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در تاکستان که با حضور مدیرکل دفترامورشهری استانداری رییس دادگستری و شهردار تاکستان و دیگر مسئولین برگزار شد، اظهار کرد: امسال ۴۰ هکتار به ساخت و سازهای غیرمجاز د ر تاکستان اضافه شده که این مقدار مساحت بسیار بالایی بوده و مقصر اصلی آن نیز افراد کم بضاعت که اقدام به این کار کرده اند، نمی باشند بلکه مقصر اصلی افرادی هستند که بستر و زیرساخت انجام تخلف را آماده کرده اند.

وی افزود: تاکستان به نسبت قزوین مساحت کمتری دارد و به راحتی قابل کنترل است بنابراین شهرداری، شورای شهر ، جهادکشاورزی، نیروی انتظامی و تمام افراد ذی ربط در این زمینه باید پاسخگو باشند.

کوتاهی مسئولین قابل توجیه نیست

معاون عمرانی استانداری ادامه داد: از سویی دیگر سیاست گزاریها  نیز  می بایست به گونه‌ای باشد که مردم را به سمت تخلف سوق ندهد.

فرخزاد تاکید کرد: برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز شهرداری تاکستان در اسرع وقت نسبت به کنترل ساخت و سازها از طریق مامورین اقدام نماید و همچنین طرح جامع تاکستان نیز توسط ا دراه و شهرسازی مورد بازنگری قرار گیرد.

*شهرستان تاکستان در ۱۸۰ کیلومتری تهران و ۳۰ کیلومتری جنوب باختری قزوین قرار دارد مساحت تاکستان در حدود ۲۵۳۶ کیلومتر مربع می‌باشد این شهرستان دارای ۵ شهر ۹ دهستان ۱۳۳ آبادی می‌باشد و جمعیت در حدود ۲۰۰ هزار نفر را در خود جای داده‌است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار