افزایش ۱۹ درصدی پرداخت وام مسکن به ایثارگران قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150535
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۸:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید استان خبر داد
شاخص : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: پرداخت وام مسکن به جامعه ایثارگران استان قزوین نسبت به سال‌های گذشته ۱۹ درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، غلامرضا حقایق‌پور با اشاره به افزایش پرداخت وام مسکن به ایثارگران، اعلام کرد: وام مسکن به ۵۹۰ نفر از جامعه ایثارگران استان قزوین با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان پرداخت شده است که این آمار نسبت به سال گذشته افزایش ۱۹ درصدی داشته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اظهار کرد: در سال جاری وام مسکن به جامعه ایثارگران در مرکز استان قزوین ۷۰ میلیون تومان، شهرهای اطراف ۶۰ میلیون تومان و روستاها ۳۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

این مسوول با اشاره به اینکه طی سال گذشته طبق سهمیه بانک‌ها موظف به پرداخت یک هزار فقره وام مسکن به جامعه ایثارگران بودند، تصریح کرد: این وام به دلیل کمبود اعتبارات به ۴۹۴ ایثارگر با اعتبار ۳۰ میلیارد و ۸۲۸ میلیون تومان داده شده است.

حقایق‌پور اضافه کرد: امسال طبق سهمیه باید به یک هزار نفر از جامعه ایثارگران وام مسکن پرداخت شود که مسوولان بنیاد در تلاش هستند تا در رایزنی هایی که با روسای بانک‌ها و استانداری قزوین انجام دادند این وام به تعداد بیشتری از جامعه هدف بنیاد پرداخت شود.

وی تاکید کرد: رفع مشکل مسکن خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد است و مسوولان مربوطه تلاش در خانه‌دار شدن این قشر معظم جامعه دارند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار