افزایش ۳۰درصدی کشفیات مواد مخدر در استان/ دستگاه‌های اجرایی نباید حقوق عمومی را زیر پا بگذارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 166738
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۱۸
دادستان عمومی و انقلاب قزوین اعلام کرد
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: سال گذشته بالغ بر ۲تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد که افزایش ۳۰ درصدی را شاهد بودیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات این این اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: در بخش جرائم خشن با کاهش قابل توجهی در استان مواجه هستیم که این میزان به ۴درصد می‌رسد.

وی افزود: سال گذشته بالغ بر ۲تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد که افزایش ۳۰ درصدی را شاهد بودیم.

دادستان قزوین ابراز کرد: در حوزه تجاوز به عنف با کاهش ۸درصدی مواجه هستیم و همچنین در مجموع سرقت‌ها هم کاهش ۸درصدی داشتیم.

صادقی نیارکی گفت: به طور کلی سیمای جرائمی استان مناسب است اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.

این مسئول با بیان اینکه در موضوع آزادراه‌های استان مشکل ما به علت عدم ارایه خدمات بود عنوان کرد: هنوز در خصوص آزادراه‌ها کوتاه نیامده ایم و کرکره برخورد را پایین نکشیده ایم.

وی اظهار کرد:از زمان برخورد تا کنون ۲۰ میلیارد تومان در آزادراه‌ها هزینه شده و برای تامین خدمات نیز ۵ پیمانکار به کار گرفته شده است.

دادستان قزوین در خصوص افزایش قیمت عوارضی اضافه کرد: نرخ گذاری ها در سطح ملی انجام می‌گیرد و مسئولین باید رسیدگی کنند که متاسفانه شاهد تعلل آن‌ها هستیم.

صادقی نیارکی اظهار کرد: متاسفانه امروز مشکلی که با آن مواجه هستیم؛ تضییع حقوق عمومی توسط دولت است در حالی که حفظ حقوق عامه یکی از اصول مهم در قانون اساسی است.

این مسئول در ادامه گفت: تضییع حقوق عامه از سوی دولت برای ما قابل قبول نیست چراکه دولت باید در تراز نظام جمهوری اسلامی باشد و باید به این اعتقاد داشته باشند که مردم ولی نعمتان ما هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار