افشانی بازنشسته نیست/ سعی می‌کنیم در شهرداری تهران تغییر مدیریت نداشته باشیم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171108
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
شاخص : رئیس شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم‌اندیشی امروز صبح اعضای شورا گفت: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که افشانی بازنشسته نیست.

به گزارش شاخص نیوز: محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در هشتادمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هم‌اندیشی امروز صبح در خصوص وضعیت بازنشستگی افشانی شهردار تهران صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که او بازنشسته نیست و هیچ مشکلی هم پیش نمی‌آید.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: شورای شهر تمام سعی خود را خواهد کرد تا در شهرداری تهران تغییر مدیریت نداشته باشیم.

وی افزود: در این جلسه بیشتر بحث بر سر قانون بود و نه آقای شهردار، چون قانون به مجلس شورای اسلامی برگشته و نکته‌ای که درج شد، این بود که تعداد زیادی از کارکنان شهرداری بازنشسته هستند و باید وضعیت‌شان روشن شود و نکته دیگر موضوع انتصابات و بانک شهر بود.

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: تصمیم بر آن شد که تلاش کنیم افشانی بتواند در مسند خود باقی بماند و با توجه به اینکه قانون هم به مجلس برگشته تلاش‌های دیگری هم می‌توان کرد و ان‌شاءالله بحث هم‌ترازی شهردار با وزرا را هم به میان خواهیم آورد.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص انتصابات بانک شهر گفت: سهامداران بانک شهر نامزدهای خود را برای هیئت مدیره اعلام کرده‌اند و از طریق شهرداری تهران و پورتال بانکی به مرکزی معرفی شده‌اند و منتظریم که صلاحیت آن‌ها به تصویب بانک مرکزی برسد و سپس هیئت مدیره تشکیل شود و آنگاه مدیر عامل هم مشخص خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار