افشاگری نکونام درباره تیم‌ملی بعد از ۲ سال/ آن مسئول گفت کی روش تیم ملی را به قطری ها فروخته! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80032
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۳۱
شاخص : جواد نکونام با اشاره به ادعای یکی از مسئولان ورزشی درباره کارلوس کی‌روش، فاش کرد که قبل از سه بازی پایانی ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، شایعه‌ای در فوتبال ایران به راه افتاده بود.

 شاخص نیوز به نقل از خبرورزشی، جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران دست به افشاگری جالبی زده و از این سخن می‌گوید که یکی از مسئولان ورزش ایران دو سال قبل به او گفته بود کارلوس کی‌روش تیم ملی را به قطری‌ها فروخته است.

جواد نکونام در این باره توضیح می‌دهد: «قبل از صعود تیم ملی به جام جهانی می‌گفتند کی‌روش دلش با قطری‌هاست. من به عنوان بازیکن وقتی تیم دارد تمرین می‌کند، متوجه می‌شوم و می‌فهمم چه اتفاقاتی دارد می‌افتد. همان موقع به یکی از مسئولان گفتم که این فکرها اشتباه است. آن مسئول به من گفت که کی‌روش تیم ملی را به قطری‌ها فروخته است! دوست ندارم زیاد در این باره حرف بزنم

نکونام که نمی‌خواهد خیلی به آن مسائل

 بپردازد، در ادامه می‌گوید: «من به آن مسئول گفتم شما از این فکر‌ها نکن. گفتم ۱۰ روز است که کی‌روش دارد تمام تلاشش را می‌کند. ما در اردو می‌بینیم که چقدر زحمت می‌کشد برای اینکه تیم ملی برنده باشد. از همان روز که این حرف‌ها مطرح شد، ما داریم جنگ و دعوا می‌کنیم تا همین الان

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال در پاسخ به این پرسش که “آیا کارلوس کی‌روش هم این حرف‌ها را شنید؟” می‌گوید: «من خبر ندارم که این حرف را به خود کارلوس گفته بودند یا نه. ولی کی‌روش یک روز کامل با من در این باره حرف زد. ما خیلی صحبت کردیم و دوست ندارم که صحبت‌ها را باز کنم.

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار