افطار شیخ نمر با یکی از مراجع تقلید+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68085
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
شاخص : کاربران شبکه‌های اجتماعی عکسی منتشر نشده از لحظه افطار روحانی برجسته عربستانی با یکی از مراجع تقلید منتشر کردند.

سرویس فرهنگی شاخص– شبکه‌های اجتماعی حامی «شیخ نمر باقر النمر» روحانی برجسته عربستانی که از سال ۲۰۱۲ در زندان‌های رژیم سعودی بسر می‌برد تصویری نادر از وی در کنار یکی از مراجع تقلید منتشر کردند.

این تصویر از لحظه افطار شیخ نمر با آیت الله العظمی سید محمدتقی مدرسی از مراجع عالیقدر شیعیان در شهر مقدس کربلا ثبت شده است.

روحانی شیعه عربستانی در پی اعتراضات شیعیان عربستان در سال ۲۰۱۲ بازداشت شد و در ۲۳ مهرماه ۱۳۹۳ دادگاه جنایی عربستان سعودی وی را به دلیل اقدام علیه امنیت ملی و محاربه، به اعدام با شمشیر و به صلیب کشیده شدن در انظار عمومی محکوم کرد.

آیت الله مدرسی در واکنش به اعلام این حکم از سوی رژیم سعودی آن را به شدت محکوم کرده و اعلام کردند: حکم صادر شده از سوی قضات جاهل و ظالم علیه فقیه بزرگ آیت الله نمر باقر النمر بر اساس اتهام‌های بی‌پایه و اساس کاملاً ظالمانه بود. این حکم پس از سلسله محاکمه‌های صوری فاقد اعتبار شرعی و قانونی صادر شد و از کمترین سطح محاکمه عادلانه به دور بود.

افطار شیخ نمر با یکی از مراجع تقلید+عکس

ایشان در این پیام اظهار کردند: چنین احکامی سبب کشیدن شدن عربستان به سرنوشتی خونین بر اساس جنگ طایفه‌ای خونین رخ داده در کشورهای اسلامی می‌شود. این جنگ که بار‌ها از سوی حکیمان امت تذکر داده شده بود، به توطئه‌ای خبیثانه از سوی صهیونیسم جهانی علیه وحدت و ثبات جوامعمان مبدل شده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: ابنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار