اقامت بیش از 22 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان قزوین
کد خبر: 113632
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام کرد
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی بیش از 22 هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان پذیرش شدند.

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان و ستادهای ذیربط میزبان بسیاری از مسافران در ایام فصل تابستان بوده است، اعلام کرد: ۲۲ هزار و ۵۶۵ نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان پذیرش شدند که شامل ۲۰ هزار و ۷۰۷ نفر فرهنگی و یک هزار و ۸۵۸ نفر غیر فرهنگی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اظهار کرد: همزمان با آغاز تعطیلات تابستانی، فرهنگیان و غیر فرهنگیان از سایر استان‌های کشور قزوین را به عنوان اقامت و استراحتگاه خود انتخاب کرده‌اند.

این مسئول تصریح کرد: به منظور رفاه حال مسافران به ‌ویژه فرهنگیان در فصل تابستان، آموزش و پرورش استان ۳۹ مدرسه و ۴۰۳ کلاس را برای اسکان موقت فرهنگیان و مسافران اختصاص داده است.

قاسمی خاطرنشان کرد: استان قزوین با دارا بودن جاذبه های مهم فرهنگی و آثار تاریخی شامل سرای سعد سلطنه، موزه فرهنگی و آموزش، موزه مردم شناسی، حمام قجر، حمام بلور، آب انبارهای مختلف، حسینیه امینی ها، بوستان ملی فدک، امامزاده ها و … یکی از استان های مهم در حوزه گردشگری است.

وی یادآور شد: موزه فرهنگ و آموزش با نمایش تاریخ صد ساله آموزش و پرورش استان، مکان خوبی برای بازدید گردشگران و میهمانان استان قزوین است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار