اقتدار ایران اسلامی در دفاع مقدس محاسبات دشمن را ناکام گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173570
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: ملت ایران با هوشیاری و بصیرت در دوران دفاع مقدس در مقابل دشمن ایستادند و نشان دادند هر خطری علیه نظام به وجود آید همه اقشار از نیروهای مسلح تا مردم از سرزمین خود دفاع خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مقابل قرارگاه ۱۶ زرهی برگزار شد، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس همه اهداف از پیش تعیین شده دشمن با شکست مواجه شد و با تحمیل این جنگ به عنوان طولانی‌ترین جنگ جهان، نه تنها از قدرت نظام کمتر نشد بلکه نظام جمهوری اسلامی اقتدار بیشتری گرفت.

وی افزود: ملت ایران با هوشیاری و بصیرت در مقابل دشمن ایستادند و نشان دادند هر خطری علیه نظام به وجود آید همه اقشار از نیروهای مسلح تا مردم از سرزمین خود دفاع خواهند کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در زمان جنگ تحمیلی هشت ساله بر خلاف تمام تصورات و تحلیل‌های تحلیل‌گران سیاسی جهان، در دنیا یک تحولی به نام انقلاب در ایران اتفاق افتاد و کسی باور نمی‌کرد ایران با تکیه بر باورهای دینی، انقلابی را به پیروزی برساند و نظامی متکی بر اسلام را در جهان به وجود آورد.

زاهدی اضافه کرد: این حرکت ضربه‌ای بر تمام تحلیل‌های سیاسی و دیدگاه‌های دنیا شد چون نمی‌توانستند دین را سر منشا یک حرکت انقلابی بر علیه قدرت‌ها و جهان استکبار ببینند.

استاندار قزوین اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی مخالفت خود را با نظام استکباری حاکم بر جهان اعلام کرده است چراکه معتقد است روابط بین دولت‌ها و قدرت‌ها باید بر اساس قوانین عادلانه باشد نه اینکه مستکبران سردمدار قدرت باشند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی امروز جانانه با تکیه بر داشته‌های خود در مقابل فشارهای اقتصادی ایستادگی کرده است.

این مسئول ابراز کرد: ملت ایران هشت سال در مقابل جنگ نابرابر و تحمیلی دفاع کرد و اجازه نداد تا دشمن به هیچ شکل به اهداف خود دسترسی پیدا کند و اکنون نیز جنگ همچنان تمام نشده و به شکل‌های جنگ نرم، فرهنگی و اقتصادی ادامه دارد.

استاندار قزوین در انتها گفت: ملت ما همانند دوران دفاع مقدس تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب و با تلاش خدمت گذاران از این جنگ اقتصادی نیز عبور خواهند کرد و بار دیگر به دنیا ثابت می‌کنیم که  تنها حرف حق می‌تواند به کرسی بنشیند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار