اقتدار نظام وابسته حضور پرشور مردم در انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86724
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:
شاخص : نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به فتنه۸۸ ، تاکید کرد:نماینده‌ای که نسبت به فتنه موضع محکم ندارد با آرمان های انقلاب اسلامی بیگانه است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین صبح امروز در حاشیه ثبت نام داوطلبین مجلس خبرگان اسلامی در فرمانداری قزوین با اشاره به وظیفه خطیر خبرگان رهبری، اظهار کرد: صیانت از جایگاه رهبری بسیار حائز اهمیت است و افرادی که در حفظ این جایگاه نقش مثبتی دارند باید وارد در این عرصه شوند.

وی در توصیه به مردم برای حضور پرشور در انتخابات، افزود:  آثار و برکات حضور حداکثری مردم به اندازه‌ای مشهود است که نیاز به تذکر ندارد چرا که قدرت و اقتدار نظام وابسته به ورود حداکثری ملت ایران در تمام عرصه ها است.

امام جمعه قزوین ادامه داد: اگر کاندیدایی رد صلاحیت شد باید تابع قانون باشد و التزام سیاسی خود راحفظ کند.

این مسئول با تاکید بر اینکه این دوره از انتخابات با دوره های قبل تفاوت دارد، ابراز کرد: به جهت تحولات اخیر در دنیا ، عقب نشینی‌ها و محدودیت‌هایی که در نظام سلطه غرب ایجاد شده، رسالت ما هم به گونه‌ای تغییر یافته چرا که جنگ با آمریکا که از مدرسه فیضیه شروع شد هم اکنون به مرز کشورهای جهان اسلام گسترش یافته است.

عابدینی تاکید کرد: شیطنت های آمریکایی از نظر نظامی راه به جایی نبرده و از طریق فتنه و نفوذ به میدان جنگ آمده است که بصیرت و هماهنگی با مقام معظم رهبری مهم ترین سلاح مسئولین و مردم است.

وی با اشاره فتنه ۸۸ ، تصریح کرد: نماینده ای که نسبت به فتنه موضع محکم ندارد بدون آرمان است درحالی که ملتی او را انتخاب کرده اند که دارای آرمان های قرآنی و انبیاء هستند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه نمایندگان نباید از رسالت‌های انقلاب اسلامی دور باشند،افزود: نمایندگان مجلس نباید نسبت به رسالت انقلابی که هدف آن صدور انقلاب به تمام جهان و برافراشته شدن پرچم اسلام است، غافل و بی توجه باشند.

عابدینی در انتها افزود: وظیفه اصلی نمایندگان مجلس قانون گذاری مناسب و نظارت بر حسن اجرای آن است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار