Iranjb.ir

اقتصاد صادرات محور به جای خام فروشی/ پروژه‌های نیمه‌تمام باید به بخش خصوصی اختصاص داده شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90331
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۱۳
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به اقتصاد صادرات محور تاکید کرد: تمام پروژه‌های نیمه تمام باید به بخش خصوصی ارجاع داده شود و مدیران حق صرف اموال بیت‌المال را در این امور ندارند.
images (3)

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به اینکه مسئولان باید در حرف و عمل صداقت داشته باشند، اظهار کرد: همه دستگاه‌ها برای اجرای این امر باید با بی‌طرفی کامل و تعامل با یکدیگر عمل کنند و به تمام افرادی که از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده‌اند احترام گذاشته شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه با هر گونه دخالت مدیران در انتخابات برخورد می‌شود، گفت: فضای انتخابات باید از امنیت و آرامش خاصی برای حضور حداکثری مردم برخوردار باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه اقتصاد مبتنی بر صادرات یعنی تولید محصول با کیفیت بالا و قیمت پایین، تصریح کرد: اقتصاد کشور باید به جای خام فروشی، صادرات محور باشد و تولیدات در همین راستا مدیریت شود.

همتی به استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: تمام پروژه‌های نیمه تمام باید به بخش خصوصی ارجاع داده شود و مدیران حق صرف اموال بیت‌المال را در این امور ندارند.

وی با بیان اینکه نباید در مورد افراد از روی شنیده‌ها و احتمالات قضاوت کرد، گفت: قانون در همه امور ملاک است و رعایت آن نشان دهنده پایبندی به ارزش‌های انقلاب اسلامی خواهد بود و اگرکسی شجاع و مسئولیت‌پذیر نباشد لایق اداره هیچ دستگاهی نیست.

استاندار قزوین بیان کرد: انتقادات نماینده ولی فقیه در تمام امور را پذیرا هستیم و در جهت رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌ها تلاش خواهیم کرد و همه مدیران موظفند با تعامل و ارتباط همه جانبه با جامعه روحانیت و ارگان‌های دیگر به انجام وظیفه خود بپردازند.

این مسئول با اشاره به نتایج به دست آمده از برجام، ابراز کرد: در این موفقیت آمریکا هیچ لطفی در حق ملت ایران نکرده بلکه رهنمودهای مقام معظم رهبری، خون پاک شهیدان، مقاومت مردم و تلاش‌های تیم مذاکره به ثمر نشسته است.

همتی با بیان اینکه این موفقیت متعلق به تمام ملت ایران است، تاکید کرد: برای اجرای اهداف و برنامه‌های پسا برجام نیازمند همدلی و هم‌زبانی مسئولین و مردم در ابعاد مختلف جامعه هستیم.

وی همچنین در خصوص اجلاس سراسری نماز اظهار کرد: با توجه به حضور معاون رئیس جمهور و هیئت همراه، تمام کارها باید برنامه‌ریزی شده و به بهترین شکل انجام شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰/پ۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار