اقتصاد مقاومتی بهترین نسخه برای حل مشکلات اقتصادی و معضل بیکاری در کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 105433
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد:
شاخص : کارشناس مسائل سیاسی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور،بهترین راه‌حل رفع مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری، اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان تولید داخل است.

ناهید همایونرا، کارشناس مسائل سیاسی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص با بیان اینکه منافع برجام نباید یک‌طرفه باشد، اظهار کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید در مقابل بدعهدی‌های طرف‌های مقابل از خود جدیت نشان داده و در برابر آن‌ها عقب‌نشینی نکنند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت تقوا در مسئولین خاطرنشان کرد: مسئولان باید تقوا را در خود تقویت کرده چراکه کوچکترین بی‌تقوایی سیاسیون مقدمۀ فسادهای بزرگ می‌شود.

این کارشناس با تاکید بر لزوم توجه بر اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: تکیه بر توانمندی‌های داخل کشور از قبیل تقویت صنایع کوچک و تبدیلی و اعتماد و توجه به نیروی جوان می‌تواند گره‌گشای مشکلات جامعه باشد.

همایونرا با تصریح بر اینکه خصومت آمریکا با ایران با اصل نظام جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: دشمنی چندصد ساله آمریکا با ایران در خصوص مسائل اقتصادی نیست که با برداشتن تحریم‌ها رفع شود بلکه مشکل آن‌ها  با دین اسلام و اصول انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه آمریکا در رفع تحریم‌ها بدعهدی و کارشکنی می‌کند،اضافه کرد: سخنان رهبرانقلاب همواره بیان‌کننده این است که به دولت آمریکا هرگز نمی توان اعتماد کرد، جمهوری اسلامی ایران مبانی و ارزش هایی دارد که منافع نامشروع مستکبرین جهان از جمله آمریکا و اسراییل  را به خطر می اندازد.

همایونرا اقتصاد مقاومتی را بهترین راه حل مشکلات اقتصادی دانست و عنوان کرد:با توجه به شرایط کنونی کشور، بهترین راه حل رفع مشکلات اقتصادی، رکود و بیکاری اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان تولید داخل است.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه هدف اصلی دشمنان از راه‌اندازی شبکه‌های ضد اسلامی به زبان فارسی تخریب سبک زندگی اسلامی است، تشریح کرد: دشمن در شبکه‌های مجازی به دنبال متزلزل کردن ایمان و اعتقاد نسل جوان است.

وی با اشاره به نقش مهم جوانان در پیشرفت کشور اذعان کرد: حمایت از جوانان و تکیه بر توانمندی‌های آنان از لحاظ علمی و نوآوری‌هایشان می‌تواند خیلی از مشکلات کشور برطرف کند.

این کارشناس با بیان اینکه آمریکا کشور قابل اعتمادی نیست، اظهار کرد: دولتمردان ایران نباید در مقابل خواسته‌های طرف مقابل کوتاه بیایند، سال‌ها است استکبار جهانی چهره خبیث خود را به ایران نشان داده‌اند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار