اقتصاد مقاومتي مردم محور و دانش بنيان است
کد خبر: 100756
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
رئیس امور شورای اقتصاد سازمان مدیریت کشور:
شاخص : رئیس امور شورای اقتصاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اقتصاد مقاومتی را مردم محور و دانش بنیان عنوان كرد و گفت: سیاست‌های کلی اين اقتصاد الگوی توسعه کشور بوده و جامعه را به سوی رشد همه جانبه سوق مي‌دهد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مجتبی خالصی در جلسه بررسی نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی که عصر دیروز در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی یک اقتصاد پویا، انعطاف پذیر، پیشرو و عدالت محور است که جامعه را به سوی رشد همه جانبه سوق می‌دهد.

رئیس امور شورای اقتصاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اقتصاد مقاومتی را مردم محور و دانش بنیان عنوان کرد و گفت: سیاست‌های کلی این اقتصاد الگوی توسعه کشور بوده و هدف اصلی در این اقتصاد انتقال از یک نقطه تعادل موجود به یک نقطه بالاتر است که نشان از پیشرفت دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های تولید ملی مهمترین بحث در حوزه اقتصاد مقاومتی است و شاخص‌ها باید به گونه‌ای تغییر کند که اثرگذار باشد.

خالصی با اشاره به اینکه برای رسیدن به بهره وری لازم در کار باید اقتصاد خود را مقاوم کنیم تاکید کرد: نقشه راه اقتصاد برای مقاوم شدن ترسیم شده و با جراحی اقتصاد حرکت رو به جلو را در چشم انداز  توسعه جمهوری اسلامی احساس خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: این کار نیازمند روحیه جهادی در بین مدیران است که بتوانند از این مسیر به سلامت عبور کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار