اقتصاد و عمل در سایه برقراری امنیت کشور میسر مي شود
کد خبر: 100065
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲:۰۰
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی و عملی کردن آن در سایه برقراری امنیت کشور میسر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی  در مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین با بیان اینکه سابقه ارتش در همراهی انقلاب از یاد نرفتنی است، اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی هنوز به طور قطع ارتش جمهوری اسلامی سامان پیدا نکرده بود و دشمن به ایران حمله کرد  اما با این وجود نیروهای مسلح و ملت ایران با قدرت و اقتدار در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

استاندار قزوین تصریح کرد: اگر انقلاب اسلامی با قوت و قدرت در برابر دشمن ایستادگی می‌کند به لطف خداوند، ولایت رهبری، پشتیبانی نیروی مسلح و مردم است و ارزش های انقلاب نیز با تکیه بر ایمان، خلاقیت  و نوآوری حفظ شده است.

همتی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد  مقاومتی و عملی کردن آن در سایه برقراری امنیت کشور میسر خواهد شد.

استاندار قزوین اضافه کرد: امروز دشمن در صدد توطئه‌های مختلف برای متوقف کردن ایران است اما به دلیل داشتن نیروهای مسلح و توانایی در حوزه های متفاوت تجهیزاتی و علم به دستاوردهای بالا همواره موفق هستیم.

وی در انتها با بیان اینکه ارتش ما ارتشی بی نظیر است افزود: در سایه ایمان و پشتوانه ملت این مملکت به دست صاحب اصلی، مهدی موعود (عج) برسد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار