اقدام رئیس‌جمهور پاسخ قابل تحسینی در برابر بدعهدی‌های برجام بود/ شورای اقتصاد کشور پای کار رفع مشکلات باشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 188621
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۱
نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس:
شاخص : نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس گفت: ما در جنگ اقتصادی هستیم و شورای اقتصاد کشور باید مانند شورای امنیت ملی پای کار باشد و در زمینه اقتصادی تلاش کند.

روح الله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص اقدام مقابله به مثل رئیس جمهور در برابر بدعهدی کشورهای طرف قرارداد برجام، اظهار کرد: دشمنان ما مشخص است؛ در راس آن‌ها امریکا و صهیونیست و برخی همسایگان خودفروخته ما هستند.

وی افزود: در این شرایط و وضعیتی که قرار داریم به هیچ وجه نباید به دشمن اعتماد می‌کردیم، دشمنان ما هیچگاه منافع ما را نمی‌خواهند و این رویکرد هم تغییر نخواهد کرد.

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس بیان کرد: به نظر بنده باید اقدام رئیس جمهور زودتر از این اتفاق میفتاد، بعد از خروج امریکا از برجام نیز دولت فرصتی را به اروپا داد، اما بادی بدانیم که اروپا هیچ تفاوتی با امریکا ندارد.

بابایی صالح با بیان اینکه اقدام رئیس جمهور قابل تحسین است، اضافه کرد: اما به نظر بنده باید زودتر اقدام می‍‌کردیم چراکه ما توانایی داریم و باید قوی باشیم؛ در مقابل دشمن کوتاه آمدن خسارت محض و جبران ناپذیر است.

وی عنوان کرد: رئیس جمهور روز گذشته مصوبه‌ای داشتند که به ۵کشور طرف قرارداد برجام ابلاغ کردند و ۶۰ روز هم مهلت دادند که به نظر بنده کار بسیار خوبی است.

رونق تولید نباید در حد یک شعار باشد

این نماینده مجلس تصریح کرد: با قدرت در مقابل دشمن ایستادن نتیجه می‌دهد، تمام ظرفیت‌ها و امکانات در کشور ما وجود دارد و می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

بابایی صالح ابراز کرد: درست است که مردم ما زیر فشار هستند و تحریم‌ها شدید است اما می‌توانیم باتوجه به داشته‌های داخل کشورمان اقدام و تولید کنیم.

وی یادآور شد: رونق تولید نباید در حد یک شعار باشد بلکه یک فرمان حکومتی است که باید همه برای تحقق آن تلاش کنیم و تمامی دستگاه‌ها باید پای کار بیایند و قطعا موفق خواهیم شد.

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس گفت: ما در جنگ اقتصادی هستیم و شورای اقتصاد کشور باید مانند شورای امنیت ملی پای کار باشد و در زمینه اقتصادی تلاش کند و همه مردم هم در کنار مسئولین نیز همدلی داشته باشند.

بابایی صالح بیان کرد: با حفظ وحدت و یکپارچگی قطعا می‌توانیم از این گذر هم عبور کنیم و این حرکت رئیس جمهور هم خوب بود و به نظر بنده اگر زودتر هم انجام می‌گرفت نیز به نفع ما بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار