اقدام غیر اخلاقی دو دانشجوی زاهدانی در قبال استاد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72803
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
شاخص : دربازجوئی های به عمل آمده از دانشجویان مشخص شد آنان به دلیل سخت گیری های درسی از سوی استاد خود اقدام به ساخت پروفایل ضد اخلاقی به نام وی در فضای مجازی کردند.

به گزارش پایگاه شاخص ، دو دانشجوی زاهدانی که اقدام به ایجاد پروفایلی به نام استاد خود برای نشر اکاذیب در فضای مجازی تشکیل داده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ دوم کارآگاه سید محمد حسینی پور در این باره اظهار داشت: در پی وصول شکایت استاد دانشگاهی مبنی بر ایجاد پروفایلی توسط شخص و یا اشخاصی به نام وی در فضای مجازی، تحقیقات فنی و مهندسی در این زمینه آغاز شد. وی گفت: پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد تعدادی دانشجو اقدام به ساخت این پروفیل کردند که این افراد با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار شدند.

رئیس پلیس فتای سیستان و بلوچستان بیان کرد: دربازجوئی های به عمل آمده از این تعداد دانشجو مشخص شد آنان به دلیل سخت گیری های درسی از سوی استاد خود اقدام به ساخت پروفایل ضد اخلاقی به نام وی در فضای مجازی کردند.

وی با اشاره به این موضوع که هر عمل غیر اخلاقی در فضای مجازی قابل پیگیری است، اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف اینترنتی مراتب را به پلیس فتا اطلاع دهند.

منبع : خبرگزاری مهر

انتهای پیام/۱۴۰۴۱/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار