ایران جانبی

» امدادگران قزوین، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را به مردم تذکر می‌دهند
کد خبر: 208395
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2020 - 12:52
شاخص : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: امدادگران این جمعیت از امروز با حضور در خیابان‌های پر تردد سطح استان، موارد بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع کرونا به مردم هشدار می‌دهند.

حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: امدادگران این جمعیت از امروز با حضور در خیابان‌های پر تردد سطح استان، موارد بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع کرونا به مردم هشدار می‌دهند و بر لزوم در خانه ماندن برای قطع زنجیره انتقال این ویروس تاکید می‌کنند.

وی افزود: ویروس کرونا هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در جهان و کشور ایران است و در تلاش هستیم با ارائه آموزش‌های مورد نیاز و تاکید بر استفاده از ماسک، عموم شهروندان را از دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا آگاه کنیم.

آصفی گفت: در این طرح، تیم‌های امداد جمعیت هلال احمر استان در کوچه و خیابان‌های شهر حضور یافته و با استفاده از خودروهای امدادی سیار نسبت به شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن به مردم هشدار می‌دهند.

مدیرکل هلال احمر استان افزود: با توجه به اینکه حضور شهروندان در بازارها، پاساژها و دیگر مراکز خرید موجب تجمع‌ و ازدحام شده و شرایط انتقال ویروس را ایجاد می‌کند از شهروندان درخواست داریم که از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری نمایند.

وی بیان کرد: این طرح به مدت یک هفته در سطح استان اجرایی خواهد شد تا بتوانیم زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کرده و از تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی استان بکاهیم.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار