ملت قهرمان ایران توطئه‌ها را در نطفه خفه می‌کنند/ مردم از مدیران ناتوان گلایه دارند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158181
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:
شاخص : سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از مدیران ناتوان گلایه دارند و نباید آن را پای نظام و انقلاب بگذاریم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی ظهر امروز در سخنرانی راهپیمایی ۲۲بهمن در خیابان شهدای قزوین اظهار کرد: امروز مردم قزوین حماسه آفریدند و شاهد حضور اقشار مختلف بودیم.

وی افزود: مردم با حضور در صحنه به جهان نشان دادند که قاطعانه در برابر ظلم و استبداد ایستاده‌اند.

نقوی حسینی با بیان اینکه ۲۲بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی بر کفر است گفت: این انقلاب دست آمریکا را از مملکت کوتاه کرد تا عزت ایرانیان را به رخ دنیا بکشد.

وی با بیان اینکه امروز جهانیان در مقابل ایران زانو می‌زنند گفت: آمریکا در زمان رژیم پهلوی روزانه بیش از ۶ میلیون از نفت ما رو غارت می‌کرد و باور نداشت که ایران اسلامی بتواند دست داعش را از خاورمیانه کوتاه کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه داعش به همت مردم ایران از منطقه ریشه‌کن شد گفت: ایران، کشوری آزاد و مردم سالار است که مردم به دست خود سرنوشت مملکت را انتخاب می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان ما دست از توطئه برنداشته و برنخواهد داشت اضافه کرد: دشمن با فتنه‌های مختلف می‌خواست به این نظام آسیب برساند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: دشمن در جنگ تحمیلی که همه دنیا پشت عراق ایستاده بود می‌خواست به ملت و نظام ایران اسلامی ضربه بزند اما همین مردم توطئه‌های آن‌ها را نقش برآب کردند.

وی با بیان اینکه هزاران شهید پرپر شدند تا انقلاب اسلامی و نظام حفظ شود تصریح کرد: به برکت خون شهدا، ایران اسلامی همیشه از تندباد حوادث سربلند بیرون آمده است.

این مسئول با اشاره به اینکه توطئه‌های دشمنان همچنان ادامه دارد یادآور شد: امروز دشمن با تحریم‌های اقتصادی درصدد است تا به ملت ایران فشار بیاورد و همه رسانه‌ها را در جهت ضربه به ملت و کشور به کار گرفته است.

نقوی حسینی ادامه داد: اگر کسی خیال می‌کند که دشمنی آمریکا با ایران نسبت به۴۰ سال قبل کمتر شده باید گفت؛ در غفلت به سر می‎برد.

وی با بیان اینکه رهبرانقلاب با تدبیر و حکمت در برابر تمام این فتنه‌ها ایستاده‌اند گفت: همه باید بدانیم که نباید از مقام معظم رهبری جلوتر حرکت کنیم و یا از مسیر ایشان عقب بمانیم.

این مسئول تاکید کرد: هر فردی که از مدار شهدا خارج شود یا بست‌نشین و یا حصر‌نشین می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: به توان ملی در عرصه نظامی اطمینان داشته باشید چراکه امروز جمهوری اسلامی ایران توطئه‌ها را در نطفه خفه می‌کند و همین امر باعث عصبانیت دشمنان شده است.

وی در ادامه گفت: دشمنان از نارضایتی‌ها و اعتراضات که خوشان در آن سهیم هستند بهره‌برداری می‌کنند.

نقوی حسینی افزود: برخی از اعتراضات به‌حق است و باید به فکر حل آن بود چراکه مردم از اختلاس، تجمل گرایی و فساد ناراحت هستند.

این مسئول عنوان کرد: مردم ایران یک ملت باهوش و با استعداد است و امروز با تمام قدرت در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه امروز باید اراده انقلابی مردم به تمام دنیا نشان داده شود گفت: بدعهدی آمریکا در مذاکرات هسته‌ای به جهانیان ثابت شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی بیان کرد: نباید به آمریکا و همپیمانانش اعتماد کرد چراکه تاکنون به تعهدات خود در برجام عمل نکرده‌اند.

نقوی حسینی افزود: کسانی که به دشمن اعتماد می‌کنند یا غافل و یا خائن هستند؛ بای به توان داخلی کشور تکیه زد تا موفق شد.

این مسئول تصریح کرد: ملت ایران همواره پشتیبان رهبری و آرمان‌ها امام راحل، شهدا و انقلاب اسلامی هستند.

وی اضافه کرد: مردم از مدیران ناتوان گلایه دارند و نباید آن را پای نظام و انقلاب بگذاریم.

نقوی حسینی تاکید کرد: از قوه قضائیه انتطار داریم تا مبارزه با فساد را عملی و دست غارتگران بیت‌المال را کوتاه کند.

وی خاطرنشان کرد: دولت باید همه توان خود را برای خدمت جهادی به مردم به کار گیرد و اشرافی‌گران حق ندارند بر این انقلاب حاکم شوند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در پایام افزود: آینده انقلاب اسلامی روشن و شکوفا است و به مسیر خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار