امروز دنیا به اقتدار ارتش ایران پی‌برده است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55855
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین:
شاخص : فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین با بیان اینکه امروز در دنیا ارتش ایران را با نام ارتش اسلام و امام حسین(ع) می‌شناسند، گفت: امروز دنیا به اقتدار ارتش ایران پی‌برده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، امیر عبدالرضا شهری صبح امروز در مراسم روز ارتش که در میدان ارتش برگزار شد، با بیان اینکه هم‌اکنون ارتش از اقتدار و جایگاه مناسبی برخوردار است، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلام ایران امروز با افتخار از کشور دفاع می‌کند.

وی افزود: ارتش در بسیاری از برهه‌های تاریخی بعد از انقلاب در مقابل توطئه‌های دشمن ایستاده و از حریم اسلامی دفاع کرده است.

فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین با تاکید بر اینکه ارتش ایران را امروز در دنیا با نام ارتش اسلام و امام حسین(ع) می‌شناسند، تصریح کرد: امروز دنیا به اقتدار ارتش ایران اذعان دارد و این عزت را مدیون تدبیر امام خمینی(ره) هستیم.

امیرشهری ابراز کرد: دولتمردان و تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران نیز امروز به پشتوانه قدرت و اقتدار ارتش در پیشبرد اهداف نظام اسلامی در مذاکرات گام برمی‌دارند و این افتخار بزرگی برای ملت ایران است.

وی با بیان اینکه لازمه توسعه، پیشرفت، رونق اقتصادی و سیاسی در کشور وجود امنیت است، گفت: امروزه امنیت مهم‌ترین اولویت در کشور است.

فرمانده لشگر ۱۶ زرهی قزوین در پایان با اشاره به امنیت حاکم در جاده‌های و محورهای مواصلاتی در ایام نوروز یادآور شد:آرامشی که در سفرهای نوروزی شاهد آن بودیم نیز ناشی از حضور مقتدرانه و حضور به‌هنگام ناجا بود.

انتهای پیام/۲۰۰/پ۲/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار