امروز وحدت ملت، دولت و نظام بیش از پیش شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155310
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۳:۱۱
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: توطئه ای که دشمنان طراحی کردند باعث شد تا وحدت مردم، دولت و نظام بیشتر شود.

مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در صبح امروز در حاشیه راهپیمایی مردم قزوین علیه فتنه گران و اقدامات آشوبگران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: امروز مردم غیور و ولایتمدار قزوین با حضور در صحنه ثابت کردند که همچنان حامی ولایت، انقلاب و نظام هستند.

وی افزود: آمریکا و رژیم‌های دست نشانده آن‌ها در  منطقه هر چه قدر هم نیرو آموزش دهند و پول خرج کنند؛ ملت ایران با حضور به موقع در صحنه تمام توطئه‌های آن‌ها را نقش بر آب می‌کنند و نشان می‌دهند که سرباز ولایت هستند.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با بیان اینکه شهید حججی‌ها و حسین فهمیده‌ها فراموش نشده‌اند گفت: اغتشاشگران از مطالبات به‌حق مردم سوء استفاده کردند و فضای متشنجی را به وجود آوردند.

وی افزود: ملت ایران با حضوری که از ۹ دی آغاز شده و تا کنون ادامه داد پاسخ محکمی به اغتشاشگران دادند.

برزگر عنوان کرد: دشمنان باعث شدند که رورز بصیرت و حماسه ۹دی مانند دهه فجر به یک دهه تبدیل شود و از ۹ دی تا ۱۹ دی ادامه خواهد داشت.

این مسئول تصریح کرد: توطئه ای که دشمنان طراحی کردند باعث شد تا وحدت مردم، دولت و نظام بیشتر شود.

وی با بیان اینکه مسئولین باید آگاه باشند و به مطالبات مردم  پاسخ دهند افزود: ما باید قدر مردم را بدانیم و مسئولین هم باید در تراز مردم ما باشند.

برزگر در پایان بیان کرد: مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند تا فشار اقتصادی کاهش یابد و باعث سوء استفاده دشمن نشود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار