امسال از یک هزار واحد تولیدی حمایت می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146018
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: اولویت و سمت و سوی تسهیلات باید به طرح های نیمه تمام اختصاص یابد و امسال از یک هزار واحد تولیدی حمایت می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، فریدون همتی در شورای هماهنگی بانک های استان با اعلام اینکه امسال از یک هزار واحد تولیدی حمایت مالی می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر ۵۰۰ واحد تولیدی نیمه تمام در استان وجود دارد که تمرکز بانک ها باید در سال جاری پرداخت تسهیلات برای راه اندازی این واحدها باشد.

استاندار قزوین در ادامه افزود: اولویت و سمت و سوی تسهیلات باید به طرح های نیمه تمام اختصاص یابد تا شاهد ایجاد فرصت های شغلی جدید در استان باشیم.

این مسوول اعلام کرد: سال گذشته در طرح بهین یاب هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به هزار و ۱۲۲ طرح پرداخت شد.

همتی تصریح کرد: اگر تسهیلات بانکی در سال گذشته به واحدهای تولیدی مشکل دار پرداخت نمی‌شد نزدیک به ۵۰ هزار نفر در استان به آمار بیکاران افزوده می شد.

وی اضافه کرد: با پرداخت این تسهیلات علاوه بر تثبیت شدن تولید و اشتغال در استان، ۲۲ هزار فرصت شغلی جدید فراهم شد که ۱۴ هزار نفر از این نیروی کار دارای کد بیمه جدید هستند.

این مسوول با تاکید بر اینکه تسهیلات طرح رونق تولید باید صرف تقویت بخش های صنعت، کشاورزی و گردشگری شود، گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان باید به نحوه مدیریت در بررسی هزینه کرد تسهیلات اعطایی طرح تولید کمک کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار