امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163952
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
معاون عمرانی استاندار قزوین:
شاخص : معاون عمرانی استاندار قزوین در همایش شوراهای اسلامی بخش رودبار الموت غربی، گفت: امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علی فرخزاد در همایش شوراهای اسلامی بخش رودبار الموت غربی، اظهار کرد: امسال طرح هادی در ۱۸۰ روستا اجرا می‌شود و امیدواریم که مشکل این طرح در نیمه دوم سال برطرف شود.

معاون عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد: با امضاء تفاهم نامه با شرکت های بیمه ای برای بیمه شدن منازل مسکونی روستایی اقدام لازم صورت گرفته است و روستائیان می توانند با پرداخت کمترین هزینه (ماهانه ۸ هزار تومان) تا سقف ۵۰ میلیون تومان از کمک بلاعوض در حوادث ناشی از زلزله برخوردار شوند.

این مسوول تصریح کرد: در استان قزوین نگاه مسوولان حمایت از شوراهاست و در این زمینه ۷۰ درصد اعتبارات ارزش افزوده به شهرها و ۳۰ درصد به روستاها داده می شود تا عمران مناطق شتاب گیرد.

فرخزاد با اشاره به طرح های اجرا شده در الموت افزود: ۴۰ هزار مترمربع روکش آسفالت در معابر روستایی، گازرسانی به ۲۰ روستا و اجرای طرح جمع آوری بهداشتی پسماند در بخش الموت غربی کار ارزشمندی است که توانسته رضایت ساکنان روستایی را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: طرح بزرگ دیگری که برای خروج از بن بست در منطقه در حال اجراست جاده رحیم آباد به کلاچای است که در رونق گردشگری و توسعه و آبادانی الموت غربی تاثیر دارد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار