امضاء نمایندگان مجلس باید گره مشکلات مردم را باز کند نه اینکه برای فتنه‌گران هزینه شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 119363
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۴۲
امام جمعه موقت قزوین:
شاخص : امام جمعه موقت قزوین گفت: امضا نمایندگان مجلس به حمایت از زن فتنه‌گری که دستگاه قضا او را به 16 سال زندان محکوم کرده هیچ توجیهی ندارد چراکه این امضا باید گره مشکلات مردم قزوین را باز کند نه برای فتنه‌گران هزینه شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت‌الاسلام علی قابل امام جمعه موقت قزوین در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم اصفهان، اظهار کرد: امروز مهم‌ترین نیاز کشور بخصوص برای نخبگان و مسئولان افزایش بصیرت سیاسی و غافل نشدن از توطئه دشمن است.

وی حفظ روحیه و جهت گیری انقلابی را از دیگر توصیه‌های رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: افزایش استحکام داخلی یکی از مواردی بود که مقام معظم رهبری بر آن تاکید و فرمودند؛ بحمدالله کشور از استحکام شایسته‌ای برخوردار بوده و تنها راه عبور از مشکلات فعلی و آینده، حفظ انسجام داخلی نظام است.

امام جمعه موقت قزوین ادامه داد: بنابراین مسئولان و دلسوزان نظام باید تلاش کنند کشور در همه زمینه‎های اقتصادی، سیاسی و نظامی از استحکام شایسته‌ای برخوردار باشد.

حجت‌الاسلام قابل با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات آمریکا، گفت: در حقیقت آنچه که دیدیم نمایشی از اوج خباثت و رذالت بود و عجیب آنکه این افراد به عنوان برجستگان و نخبگان این مملکت آمدند تا مردم به آن‌ها رای دهند.

وی ابراز کرد: این افراد پشت تریبون همدیگر را متهم به فسادهای شهوانی و حیوانی می‌کردند و جوابی هم برای آن نداشتند و مردم هم به ناچار به همین حیوانات رای می‌دهند و می‌شوند گل سرسبد ملت آمریکا  و عجیب‌تر اینکه برخی به این موجودات خبیث امید بسته‌اند تا برای ما قدمی بردارند!

امام جمعه موقت قزوین خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند؛ ما هیچ قضاوتی درمورد انتخابات آمریکا نداریم، آمریکا همان آمریکای سابق است در ۳۷ سال گذشته هر یک از این دو حزبی که سر کار آمدند هیچ خیری به ما نرساندند بلکه شر آن‌ها متوجه ملت ایران شد.

حجت‌الاسلام قابل تصریح کرد: باید با تکیه به اقتصاد مقاومتی و نیروهای اندیشمند داخلی کشور را روی پای خود اداره کنیم در این صورت دیگر هیچ نیازی به این ستمگران فاسد نخواهیم داشت.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج گنجینه‌ای است که نظام در طول این ۳۷ سال هر چه کمبود داشته با حضور این نیروها جبران و همه خلاء ها را پر کرده است لذا باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

امام جمعه موقت قزوین عنوان کرد: دیدم در روزنامه‌ها جمله‌ای از قول یکی از مسئولین دیدم که گفته بود” تخریب دولت خیانت به خون شهد است و نصیحت کرده بود که مردم را ناامید نکنید”.

حجت‌الاسلام قابل در این زمینه توضیح داد: چه کسی برای ناامیدی مردم تلاش می‌کند؟ اما به این برادر عزیز عرض می‌کنم؛ بروید این تذکر را به خودتان بدهید زیرا دیگران مردم را ناامید نمی‌کنند.

وی افزود: سخن نسنجیده گفتن و مردم را ناآگاه فرض کردن کار را به اینجا می‌کشاند؛ در اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه آزاد قزوین فردی گفته که اگر منافع برجام را شمارش کنیم، مخالفین پیش خانواده‌هایشان هم نیز شرمنده می‌شوند.

امام جمعه موقت قزوین ادامه داد: فرد دیگری گفته بود که با برجام آنچنان وضعیت اقتصادی ملت خوب خواهد شد که شهروندان داوطلبانه از دریافت یارانه انصراف خواهند داد.

وی گفت: امروز همان افرادی که راه حل مشکلات معیشتی مردم را در برجام بیان می‌کردند حالا می‌گویند آن‌های که می‌گفتند برجام آمده تا معیشت مردم را ساماندهی کند در واقع همه را فریب داده اند.

حجت‌الاسلام قابل یادآور شد: آن روزی که بحث حقوق‌های نجومی پیش آمد رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ این‌ها به اعتماد جامعه لطمه زدند و خائن هستند، باید با آن‌ها برخورد انقلابی شود.

وی اضافه کرد: اما مسئولین آن را به فراموشی سپردند و گفتند کسانی که حقوق‌های نجومی گرفتند ذخیره نظام هستند و این پول‎ها حقشان بوده ، مردم وقتی این موضوعات را ببینند بدبین می‌شوند پس بهتر است این نصیحت‌ها را به آن‎ها داشته باشید.

امام جمعه موقت قزوین اذعان داشت: اختلاس ۳ هزار میلیاردی دولت قبل که کار زشتی هم بود چماقی شد بر سر نیروهای انقلابی مومن، اما امروز در مقابل اختلاس ۸ هزار میلیاردی که حق معلمان زحمتکش است سکوت کرده‌اید.

حجت‌الاسلام قابل با بیان اینکه فساد در هیچ دولتی قابل قبول نیست تاکید کرد: اینجاست که مردم از مسئولان روی برمی‌گردانند وگرنه کسی به خون شهدا خیانت نمی‌کند.

وی بیان کرد: همه مردم در مقابل ضد انقلاب ایستاده‌اند اگر هم دفاعی از ضد انقلاب صورت می‌گیرد گاها از درون کسانی که خودشان را به نظام می‌چسبانند اتفاق می‌افتد.

امام جمعه موقت قزوین افزود: گلایه‌ای از نمایندگانی دارم که دیدند فتنه‌گری به عنوان وزیر معرفی شد و مخالفتی نکردند و رای اعتماد دادند.

حجت‌الاسلام قابل  در پایان گفت: امضا نماینده مجلس به حمایت از زن فتنه گری که دستگاه قضا او را به ۱۶ سال زندان محکوم کرده هیچ توجیهی ندارد چراکه این امضا باید گره مشکلات مردم را باز کند نه برای فتنه گران هزینه شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “امضاء نمایندگان مجلس باید گره مشکلات مردم را باز کند نه اینکه برای فتنه‌گران هزینه شود”

  1. نصری گفت:

    اینها امد ه اند برای حمایت فتنه گران چه خیال کردید پس قرار است که به مردم فکر کنند نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار