امنیت حاکم در استان نقش موثری در جذب سرمایه گذار دارد
کد خبر: 109401
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۰۰
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: امنیت و خوش نامی حاکم در برخی مناطق و استان‌ها نقش اثرگذاری در جذب سرمایه گذار و فعالیت‌های اقتصادی دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین در چهاردمین همایش روسا و فرماندهان کوپ استان قزوین که صبح امروز در فرماندهی انتظامی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: امنیت موجود در جامعه حاصل تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه امنیت پایه و اساس هر جامعه است، بیان کرد: باتوجه به شرایط  نظام اسلامی، تامین نظم و امنیت در جامعه ما فراتر از جوامع دیگر می‌باشد.

استاندار قزوین ابراز کرد: نیروی انتظامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی کارنامه زرین و پرباری دارد.

این مسئول تصریح کرد: اگر بخواهیم امنیت پایدار و بنیادی داشته باشیم باید رابطه پلیس با مردم و نقش مردم در امنیت را به خوبی تحلیل و رصد کرده و از آن به عنوان یک سرمایه عظیم بهره ببریم.

همتی در ادامه گفت: برای رسیدن به این هدف باید با محور آگاهی بخشی برنامه ریزی کرده و مردم را با وظایف خود آشنا کنیم.

وی با اشاره به نقش مردم در تامین امنیت جامعه خاطرنشان کرد: بدون وجود مردم قادر نخواهیم بود امنیت قابل قبول و اثر بخش را در جامعه خلق کنیم و پلیس باید از این ظرفیت برای رسیدن به امنیت لازم استفاده کند.

استاندار قزوین بیان کرد: تامین نظم و امنیت برای پلیس باید مبتنی بر آموزش فنی، تخصصی و حرفه‌ای باشد که عقلانیت جایگاه ویژه‌ای در این مسیر دارد.

این مسئول با اشاره به نقش پلیس در تحقق اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: امنیت و خوش نامی حاکم در برخی مناطق و استان‌ها نقش اثرگذاری در جذب سرمایه گذار و فعالیت‌های اقتصادی دارد.

همتی با اشاره به بزه‌های مختلف در جوامع مطرح کرد: نقش اطلاعات و ارتباطات در جوامع بشری شرایط دگرگونی را به وجود آورده که با شناخت دقیق شرایط باید عوامل امنیت را تقویت کرده و از برخورد شعاری پرهیز کنیم.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی وامکانات در کشور محدود است عنوان کرد: با توجه به شرایط موجود با استفاده صحیح از امکانات می‌توانیم بخشی از خلاء موجود را پر کنیم.

استاندار قزوین در انتها افزود: باید به دنبال تقویت رابطه پلیس با مردم باشیم و از سرعت عمل بالای نیروی انتظامی تقدیر کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار