امنیت پایدار لازمه جامعه بشریت است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 147877
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۵
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اهمیت امنیت پیش از سایر امور گفت: امنیت و سلامت به عنوان دو نعمت مهم هستند که نباید از آن‌ها غافل شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان قزوین که در ستاد فرماندهی ناجا استان قزوین برگزار شد با بیان اینکه امنیت ریشه در ایمان و فطرت دارد، اظهار کرد: هر انسان مومن باید پاسدار امنیت باشد و در هر موقعیتی به عنوان یک سرباز امنیت عمل کند.

وی با تاکید بر اهمیت امنیت پیش از سایر امور افزود: امنیت و سلامت به عنوان دو نعمت مهم هستند که نباید از آن‌ها غافل شد.

عابدینی تشریح کرد: امنیت مهمترین و نخستین دغدغه پیامبران نیز بوده است بطوریکه حضرت ابراهیم قبل از شکل گیری شهر مکه خواستار برقراری امنیت در آن شهر قبل از رفاه و امکانات دیگر شدند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تشریح کرد: قرآن کریم، آینده و چشم انداز جهانی را در امنیت پایدار، بین المللی و الهی می‌بیند.

وی بیان کرد: ناامنی در تاریکی و ظلمات و جهل رخ می‌دهد و کافران همواره می کوشند تا نور حقیقت را خاموش کرده و در تاریکی برای مردم ناامنی ایجاد کنند.

عابدینی اضافه کرد: کافران منافع خود را با علم و دانش و بصیرت مردم در مخاطره می بینند و خواستار جهل و بی خبری هستند.

نماینده ولی فقیه در استان در انتها گفت: از خداوند متعال توفیقات بیشتر برای نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواستاریم تا از برکات وجودشان جامعه امنی داشته باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار