مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان قزوین معرفی شد
کد خبر: 110070
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۵:۰۹
با حضور مسئولان کشوری و استانی
شاخص : مراسم تودیع و معارفه رییس اوقاف و امور خیریه استان قزوین با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مراسم تودیع و معارفه رییس اوقاف و امور خیریه قزوین پیش از ظهر امروز با حضور حجت الاسلام علی محمدی  رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، امام جمعه موقت استان، رییس کل دادگستری، مدیرکل اداره ثبت اسناد، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد.

محمدی در این مراسم با اشاره به اینکه سلایق سیاسی متفاوت همیشه وجود داشته است، اظهار کرد: پیشروی از هوای نفسانی و دنیوی موجب نابودی دنیا و آخرت می‌شود اما زمانی که پیرو اهل بیت(ع) و ولی فقیه باشیم سالم زندگی خواهیم کرد.

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه سرپیچی از بیانات کلیدی امام همواره ما را متضرر کرده، تصریح کرد: افرادی که خود را درگیر سیاست کردند همواره گرفتار شده‌اند و اگر بخواهیم به مملکت آسیب نرسد باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم چرا که دشمنان اسلام، دشمنان قرآن و اهل بیت(ع) هستند.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان از ابتدا با انقلاب و جایگاه ولایت فقیه مخالفت کردند چرا که می‌دانند رکن و اساس انقلاب اسلامی ولایت فقیه است.

محمدی با اشاره به فرمایشات امام راحل در مورد آمریکا ابراز کرد: آمریکا بعد از مذاکره و قرار داد به قول‌های خود پایبند نبود و آن‌ها را عملی نکرد.

وی با بیان اینکه راه نجات کشور تکیه بر توان ملی است، عنوان کرد: توجه به ظرفیت داخلی به مجاهدت و روحیه انقلابی نیاز دارد چرا که که امید به غربی‌ها منافع ما را تامین نخواهد کرد و در نهایت ما را متضرر می‌کند.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات چهار ساله حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیرکل سابق، حجت الاسلام غلامرضا عادل به عنوان مدیرکل جدید اوقاف استان قزوین معرفی شد.

حجت الاسلام عادل پیش از این در مسئولیت های معاون فرهنگی اوقاف تهران و مدیرکل اوقاف استان یزد فعالیت کرده است و حجت الاسلام نوروزی مدیرکل اوقاف کردستان شد.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار