انتحار"امین تاجیکی" در رمادی+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75362
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شاخص : همزمان با تشدید عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق در محورهای سه گانه شهر رمادی برای پاکسازی این شهر عصر روز گذشته یک عامل انتحاری تبعه کشور تاجیکستان خود را در نزدیکی یکی از مواضع نظامیان عراقی منفجر کرد.

همزمان با تشدید عملیات نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق در محورهای سه گانه (شمال، جنوب و شرق) شهر رمادی برای پاکسازی این شهر از حضور تروریستهای داعش عصر روز گذشته یک عامل انتحاری تبعه کشور تاجیکستان خود را در نزدیکی یکی از مواضع نظامیان عراقی منفجر کرد.

انتحاری
بنابر این گزارش، رسانه های داعش با انتشار تصاویر فردی که او را “محمد امین تاجیکی” تبعه کشور تاجیکستان معرفی کرده اند، مدعی شدند که وی سوار بر یک خودروی بمبگذاری شده علیه یکی از مواضع نیروهای نظامی عراقی در منطقه “آلبوعیثه” واقع در شمال شهر رمادی مرکز استان الانبار در غرب عراق دست به عملیات انتحاری زده است.
انتحاری
طی هفته های اخیر و به موازات پیشروی های منظم و با ثبات نیروهای عراقی در محورهای مختلف شهر رمادی، گروه تروریستی تکفیری داعش با تشدید حملات انتحاری، آخرین تلاشهای خود را برای تثبیت سیطره خود در این شهر بکار بسته است. امری که با گسترش عملیات نظامی نیروهای ارتش و بسیج مردمی عراق بعید بنظر می رسد. طی ماههای اخیر صدها تن از اعضای داعش علیه واحدهای نظامی عراق دست به عملیاتهای انتحاری زده اند که همگی آنها را تروریستها تکفیری غیر عراقی تشکیل می دهند.
انتحاری
انتحاری
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار