انتخابات امسال به طور قطع الکترونیکی برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 189337
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: الکترونیکی بودن انتخابات قطعی است و ضابطین باید کارت هوشمند ملی دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در اولین جلسه ستاد انتخابات استان که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت بالای امنیت در انتخابات، اظهار کرد: جلسات کمیته امنیت در راستای برگزاری انتخابات تشکیل شود و نباید برنامه‌های تبلیغاتی دستخوش تغییر قرار گیرد.

وی افزود: تمام دستگاه‌ها باید تلاش کنند تا بانک اطلاعاتی دقیقی داشته باشیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: نوع رفتار اعضای ستاد انتخاباتی باید به گونه‌ای باشد که مردم به ما به عنوان مجریان انتخابات اعتماد داشته باشند.

این مسئول بیان کرد: باید مراقب گفتارمان باشیم تا خدشه‌ای به انتخابات وارد نشود تا این تصور ایجاد نشود که قصد نفوذ داریم.

زاهدی گفت: باید بپذیریم برخی در کشور افکار متفاوتی دارند و این امر را مبارک بدانیم و به سلائق سیاسی مردم احترام بگذاریم.

استاندار قزوین با اشاره به اقدامات ستاد انتخابات تشریح کرد: ارسال احکام اعضاء، درخواست شهرستان‌ها، معرفی رابطین، نحوه استعفای داوطلبین، تحرکات انتخاباتی، پیش‌بینی شعب، تعیین رییس ستاد انتخابات از اقدامات لازم در راستای انتخابات است.

زاهدی بیان کرد: الکترونیکی بودن انتخابات قطعی است و ضابطین باید کارت هوشمند ملی دریافت کنند.

گفتنی است در این جلسه اعضای ستاد انتخابات استان قزوین معرفی و احکام لازم به آن‌ها ابلاغ شد.

در این جلسه با حکم استاندار قزوین منوچهر حبیبی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین، اسدالله حمزه‌ای به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان، ابوالفضل مرادی به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات، معصومه مرادیان به عنوان رئیس کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان قزوین، حامد فتوحی به عنوان رئیس کمیته فنآوری ستاد انتخابات، نصرت الله علیرضایی به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی و مرتضی سمیعی الموتی به عنوان رئیس کمیته استعلامات و حراست ستاد انتخابات استان قزوین معرفی شدند.

زاهدی در این مراسم از اعضای ستاد انتخابات خواست با رعایت دقیق قانون و مقررات تعیین شده تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و توام با آرامش و امنیت مهیا کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار