انتخابات بیانگر بالندگی و بلوغ سیاسی مردم ایران اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94509
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
نماینده ولی فقیه در قزوین
شاخص : نماینده ولی فقیه در قزوین با بیان اینکه انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی مردم ایران اسلامی است، افزود: مردم ایران به دور از هر گونه اختلاف و با همدلی آمده‌اند تا حماسه جدیدی در عرصه ملی کشور رقم بزنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در قزوین که ساعاتی پیش برای رای‌ریزی در شعبه مسجد امام خمینی(ره) پای صندوق رای حاضر شد با اشاره به اینکه شاهد حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن بوده‌ایم، اظهار کرد: شرکت باشکوه ملت ایران در انتخابات دوره‌های مختلف تجربه کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی یک امت اسلامی است، افزود: مردم ایران به دور از هر گونه اختلاف و با همدلی آمده‌اند تا حماسه جدیدی در عرصه ملی کشور رقم بزنند.

امام جمعه قزوین ابراز کرد: مردمی که اخلاق، معرفت، شعور سیاسی را در دانشگاه دفاع مقدس گذرانده‌اند سرمایه‌ای به نام شجاعت و استکبارستیزی را به دست آورده‌اند.

عابدینی با اشاره به اینکه مردم آمده‌اند تا بگویند به دنبال کاندیدایی شایسته‌اند، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های تبلیغاتی، رقابتی و مباحث سیاسی در این روز جای خود را به رفاقت و اخوت دینی مابین احزاب و جریان ها داده است.

نماینده ولی فقیه در قزوین یادآور شد: پیام انتخابات برای مستضعفان و مسلمانان جهان نوید بخش آینده‌ای درخشان در سایه جمهوری اسلامی ایران و برای دشمنان یاس و نا امیدی خواهد بود.

وی اذعان داشت: برنده واقعی در انتخابات کسانی هستند که با اخلاص و در راه خدا اقدام به کاندیدا شدن کردند و بازندگان کسانی هستند که دل به اراده شیطانی سپرده‌اند.

امام جمعه قزوین با اشاره به هجمه‌ها و دخالت‌های انگلیس در انتخابات، تصریح کرد: بیگانگان با دیدن ۲ انتخابات مهم درصدد تاثیرگذاری در نوع انتخاب ملت ایران بر آمده و به حمایت از برخی جریانات برخاستند.

عابدینی در ادامه گفت: ملت ایران آگاهانه در برابر این انحرافات ایستاده و انتخاب افراد شایسته سدی بر روی نفوذ مستکبران خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در قزوین بیان کرد: نماز جمعه امروز، نماز جمعه شور و نشاط است چرا که حال و هوای خاص انتظار ملت ایران برای مشاهده نتیجه حماسه‌آفرینی خود از رسانه ها است.

عابدینی در پایان توصیه کرد: مردم به موقع در پای صندوق‌های رای حضور یابند تا این تکلیف الهی، سیاسی و اجتماعی به نحو احسن انجام شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار