انتخابات در ایران اسلامی مظهر بیداری و دفاع از عزت ملی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 94108
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۱۷
نماینده ولی فقیه در قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه انتخابات در ایران اسلامی مظهر بیداری و دفاع از عزت ملی است افزود: انتخاب نماینده‌ای‌ اصلح، انقلابی و استکبار ستیز موجب افزایش امنیت ملی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران می شود.

آیت الله عبدالکریم عابدینی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص‌ ، با اشاره به اهمیت ۲ انتخابات پیشرو اظهار کرد: ایران محور پایگاه مقاومت و امیدبخش نهضت کشورهای اسلامی مانند سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و بحرین بوده و امنیت آنان در گرو امنیت ایران است.

امام جمعه قزوین ضمن تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفند افزود: انتخاب نماینده‌ای‌ اصلح، انقلابی و استکبار ستیز موجب افزایش امنیت ملی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران می شود.

این مسئول با محکوم نمودن دخالت های آمریکا و انگلیس در امور داخلی کشورمان، خاطرنشان کرد: در دوره های گذشته استکبار جهانی با وجود تمایلات بسیار جهت دخالت در مواضع داخلی راه به جایی نبرده و فرصت عملی کردن اهداف شوم خود را نیافتند.

عابدینی در ادامه گفت: حضور حداکثری در انتخابات سدی مقاوم در برابر نفوذ دشمن و پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی های استکبار علیه انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه کینه دشمنان نسبت به انقلاب اسلامی هیچ‌گاه پایانی ندارد، افزود: دشمن همواره در تلاش است تا افکار عمومی ملت ایران را از نیّات پلید خود غافل نگه دارد تا به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشاند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: انتخابات در ایران اسلامی مظهر بیداری و دفاع از عزت ملی است.

این مسئول در خصوص توطئه بیگانگان برای تخریب چهره انقلابیون ارزشمند و برجسته کشور اضافه کرد: افراد دارای روحیه استکبارستیز همچون آیت الله جنتی که از شخصیت‌های برجسته دینی و انقلابی هستند مورد بی مهری و تبلیغ سوء غربی ها قرار گرفته اند.

عابدینی با اشاره به اینکه دشمن حرکت ملت را تحت نظر گرفته است، اظهار کرد: حضور پر شور و مشارکت حداکثری مردم در صحنه‌های ملی همچون ۲۲ بهمن و روز قدس، قطعاً باعث تغییر موضع خصمانه بیگانگان نسبت به ایران اسلامی می شود.

وی در انتها افزود: این انتخابات دارای ویژگی منحصر به فرد نسبت به سال های گذشته است و باید هر چه باشکوه تر برگزار شود تا تسلیم و عقب نشینی در طایفه مستکبرین را شاهد باشیم.

انتهای پیام /۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار