انتخابات در فضایی امن و با حضور حداکثری برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 189345
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
رییس ستاد انتخابات استان قزوین:
شاخص : رییس ستاد انتخابات استان گفت: ما باید در جهت حضور حداکثری مردم و هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، منوچهر حبیبی در اولین جلسه ستاد انتخابات استان قزوین که پیش از ظهر امرو ز در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: امسال بهترین ماموریت ما در حوزه سیاسی برگزاری انتخابات است؛ وظیفه داریم همه امکانات را برای برگزاری انتخاباتی قانونمند همراه با امنیت کامل را در استان مهیا کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن در حال التهاب آفرینی در روند انتخابات است، افزود: دشمن هر روز با ترفند جدیدی تلاش می‌کند تا انتخابات برگزار نشود؛ ما باید در جهت حضور حداکثری مردم و هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات تلاش کنیم.

رییس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه روز شمار انتخابات به استان‌ها ابلاغ شده است، گفت: اعضای ستاد انتخاباتی باید انسجام داشته باشند؛ بحث انتخاباتی شفاف است و هیچ ایهامی ندارد.

این مسئول با تصریح بر اینکه هیچ موضوعی ارجح‌تر از انتخابات نیست، اظهار کرد: از امروز ما به عنوان اعضای ستاد انتخاباتی اجازه شرکت در هیچ محفلی را نداریم و ملاقات‌ها فقط در محل کار انجام می‌شود؛ باید به ابهامات پاسخگو باشیم چراکه هیچ امر مخفی در انتخابات وجود ندارد.

از هرگونه تخریب چهره، نظام، شخصیت و کاندیدا پرهیز شود

حبیبی با بیان اینکه مطبوعات و رسانه‌ها باید اعتماد سازی کنند، اذعان داشت: از هرگونه تخریب چهره، نظام، شخصیت و کاندیدا پرهیز شود و همچنین داوطلبین باید تا ۱۶ خردادماه از سمت‌های خود استعفا دهند.

وی تشریح کرد: با توجه به اینکه انتخابات امسال به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، لازم است نیروهای فناوری در فرمانداری شهرستان‌ها جهت تسهیل در امور حضور داشته باشند.

این مسئول ادامه داد: از هفته آینده جلسات به صورت مستمر در استان آغاز خواهد شد که باتوجه به درخواست اعضای ستاد نیز این جلسات به صورت تفکیک با حضور اعضا، در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

رییس ستاد انتخابات استان ابراز کرد: اعضایی که در بحث ستاد انتخابات حضور دارند حتما در اسرع وقت نسبت به دریافت کارت ملی هوشمند و رمز آن اقدام نمایند.

حبیبی در پایان گفت: یک نسخه از تمام مکاتباتی که در سطح شهرستان‌ها انجام می‌شود جهت مستند سازی در اختیار دبیر ستاد انتخابات قرار گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار