انتخابات محور سیاست داخلی و مظهر اقتدار ملی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 83070
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۰۶
رئیس ستاد انتخابات قزوین:
شاخص : رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین با تاکید بر اینکه انتخابات محور سیاست داخلی و مظهر اقتدار ملی است گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران می شود.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، سید علی موسوی در جلسه ستاد انتخابات شهرستان قزوین با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران می شود، اظهار کرد: انتخابات محور سیاست داخلی و مظهر اقتدار ملی است و انتخابات پرشور موجب تحکیم پایه های انقلاب اسلامی و افزایش مشارکت مردم در تعیین سرنوشت آینده کشور می شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین با اشاره به اینکه بر اساس قانون شورای نگهبان دستگاه نظارتی برگزاری انتخابات است تصریح کرد: به منظور تسهیل در اجرای فرایند نظارتی این نهاد، در تمامی زمینه ها پشتیبانی و امکانات لازم را در اختیار آنان قرار می‌دهیم.

این مسئول با تشریح برنامه پیش بینی شده در کمیته های مختلف برگزاری انتخابات در این شهرستان عنوان کرد: برخورداری عادلانه داوطلبان از امکانات تبیلغاتی، هشدار به مسئولان مبنی بر پرهیز از استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه داوطلبان و رصد اخبار و تخلفات احتمالی از جمله اقداماتی است که به منظور برگزاری انتخابات تاکنون در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی قابل رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان قزوین بررسی و جمع‌آوری سوابق داوطلبان و افرادی که خود را شایسته کاندیدا شدن می‌دانند را از جمله وظایف دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان دانست و تاکید کرد: تعامل و همفکری هیئت نظارت و عوامل اجرایی انتخابات، آرامش، حسن تفاهم، جلب اعتماد مردم و پرهیز از تشویش اذهان عمومی را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار